“Szívből ajánlom”
Klauzal Cafe értékelése

Klauzal Cafe
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Kültéri asztalok, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. április 4. mobiltelefonon

Barátnőkkel kerestünk egy nyugis éttermet a belvárosban, mikor rátaláltunk a klauzál Cafera. Barátságos kiszolgálás, isteni ételek, óriási adagok megfizethető áron. Csak ajánlani tudom.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: ValentinaG2799
KlauzalCafeBp, a Klauzal Cafe alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 7.

Köszönjük értékelését! Üdv, A Klauzál Café csapata

Értékelés időpontja: 2017. július 27. mobiltelefonon

Eszméletlen jó társaság, felszolgálás, baráti társaság.
Az étlap változatos, magyaros! Megéri mindent kipróbálni.
Egy hónapon keresztül itt élvezhettem az ellátást. Mindenkinek ajánlani tudom. Negatívumot nem tudok mondani, csak ajánlani tudom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: DanielB17262
Értékelés időpontja: 2017. július 27. mobiltelefonon

Maximális pontszám, tökéletes kaja+felszolgálás
Egy hónapon keresztül minden nap reggel és este itt ettem és teljes mértékben megvagyok elégedve

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: marius v
Értékelés időpontja: 2017. június 16. mobiltelefonon

A város szívében, kellemes környezet, finom palacsinta, és Hanna csinálja a legjobb limonádét! Mindenkinek ajánlom, korrekt árak, finom ételek!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: Éva V
Értékelés időpontja: 2017. május 7. mobiltelefonon

Kulfoldi barataimmal latogattunk Pestre es valami magyarosat szerettek volna enni. Sikerult nagyon jo aron igazai hazai izeket probalni, az adagok bosegesek voltak es minden nagyon finom volt. Imadtuk a hazai hazias berendezest es a kedves kiszolgalast.

A látogatás dátuma: 2017. május
2  Köszönet neki: OOKakadu

A következőt megtekintő utazók: Klauzal Cafe ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Klauzal Cafe? Ossza meg benyomásait!