“Vacsora”

Lecsó Magyaros Gyorsétterem
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Leírás: Napközben önkiszolgáló, este 7 óra után étterem, felszolgálással. Hagyományos magyar konyha!
Értékelés időpontja: 2020. február 14.

A külföldi barátainkkal mentünk az étterembe, akik először jártak itt Budapesten.
Mindenkinek nagyon ízlett az étel, az adagok nagyok, a személyzet nagyon kedves volt és gyorsan kiszolgáltak minket. Széles választék - minden téren- jó árakon.

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Barbixd

Értékelés időpontja: 2019. december 7.

Finom ételek, kedves, gyors kiszolgalas. Ez volt az első randis helyszínünk (anno 2 éve) és még ma is a top 5ben van.:)

A látogatás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: raavea
Értékelés időpontja: 2019. október 14.

A legjobb Magyar ètterem Budapesten :)
Kedves ès gyors kiszolgàlàs,nagy adag ètelek,isteni finomak :) Bősèges vàlasztèk,hangulatos hely. Àr èrtèk aràny megfelelő.
Èvek óta jàrok ide csak ajànlani tudom :)

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: BettyMano
Értékelés időpontja: 2019. július 28. mobiltelefonon

Finom ételek, Márkò gyors és kedvesen szolgált ki minket - mindez jò árakon. Ide máskor is betérünk!!

A látogatás dátuma: 2019. július
1  Köszönet neki: AnnaB15342
Értékelés időpontja: 2019. június 15.

Udvarias és gyors kiszolgálás, finom magyaros ízek, normális adagok, nem drágán. Vacsorázóhelynek kicsit menza-jellegű, nem kifejezetten romantikus hely, egyébként ajánlom annak, aki jót akar enni.

A látogatás dátuma: 2019. június
Köszönet neki: Miertmaradjak

A következőt megtekintő utazók: Lecsó Magyaros Gyorsétterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lecsó Magyaros Gyorsétterem? Ossza meg benyomásait!