“Szuper kiszolgálás szuper áron”

Lecsó Magyaros Gyorsétterem
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Leírás: Napközben önkiszolgáló, este 7 óra után étterem, felszolgálással. Hagyományos magyar konyha!
Értékelés időpontja: 2020. február 23.

Minden szuper volt.Kedves gyors kiszolgálás.Finom bőséges vacsora baráti áron. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
CSAK ÍGY TOVÁBB GRATULÁLUNK.

Köszönet neki: ksziszu

Értékelés időpontja: 2020. február 22.

Többször voltunk már ebben az étteremben, ma is itt fejeztük be szigeti sétánkat. Mint mindig, most is majdnem telt ház volt a földszinten, így felmentünk a galériába enni. Az ételválasztáskor kértem egy szelet magvas rántott húst. A vékony, szőke hölgy rátette egy nagy tányérra, majd amikor mondtam, hogy kérek rántott sajtot és petrezselymes krumplit, megkérdezte, hogy ezt mind egy tányérra? Mondtam, hogy nem, erre a rántott húst áttette egy kis tányérra, az előző tányéromra helyezte a sajtot és a krumplit. Amikor megkértem, hogy tegye nagy tányérra a rántott húst is, mert kis tányéron nem tudom felszeletetni, tett egy megjegyzést, amit nem értettem, így nem reagáltam. A fizetésnél derült ki, hogy a rántott sajt mellé kis adag krumplit adott. Amikor nem kell kérdezni, akkor kérdez, amikor kellene, akkor nem. Eljövetelkor egy idősebb hölgy is kikérte magának a kiszolgáláskor tapasztalt stílust.
A kis hely hangulatos, az ételek finomak, az árak elfogadhatóak, a fekete magas kiszolgáló hölgy nagyon udvarias. Ha a többi is az lenne, a véleményem is jobb lenne.

Köszönet neki: Ildike13
norberta2016, a Lecsó Magyaros Gyorsétterem alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. február 23.

Kedves Ildikó! Köszönjük észrevételét. Tulajdonosként utánajárok a dolgoknak és bízok benne, hogy legközelebb 100%-ban elégedettek lesznek!

Értékelés időpontja: 2020. február 14.

A külföldi barátainkkal mentünk az étterembe, akik először jártak itt Budapesten.
Mindenkinek nagyon ízlett az étel, az adagok nagyok, a személyzet nagyon kedves volt és gyorsan kiszolgáltak minket. Széles választék - minden téren- jó árakon.

Köszönet neki: Barbixd
Értékelés időpontja: 2019. december 7.

Finom ételek, kedves, gyors kiszolgalas. Ez volt az első randis helyszínünk (anno 2 éve) és még ma is a top 5ben van.:)

A látogatás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: raavea
Értékelés időpontja: 2019. október 14.

A legjobb Magyar ètterem Budapesten :)
Kedves ès gyors kiszolgàlàs,nagy adag ètelek,isteni finomak :) Bősèges vàlasztèk,hangulatos hely. Àr èrtèk aràny megfelelő.
Èvek óta jàrok ide csak ajànlani tudom :)

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: BettyMano

A következőt megtekintő utazók: Lecsó Magyaros Gyorsétterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Lecsó Magyaros Gyorsétterem? Ossza meg benyomásait!