“A mikrók otthona”

Szlovak Etterem es Sorozo
Milyen alkalomra? Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Maga a hely kellemes kialakítású, még a kiszolgálás sem rossz, inkább közepes. Ellenben a mikrózott ételeket kikérem magamnak! Egy szlovák étteremben így kell kínálni a sztrapacskát? Igaz, itt a palacsinták is így kerültek ki... na ne...

1  Köszönet neki: auras25

2024 a(z) 110 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

A maga kategóriájában (kocsma jellegű étterem) kiváló, finom sztrapacskát ettem jó cseh sörrel leöblítve. A kiszolgálás udvarias volt; olcsó, jó ár/érték arányú hely.

Köszönet neki: Gergely T
Értékelés időpontja: 2017. június 8. mobiltelefonon

Az utóbbi 3 hónapban 2x jöttem ebédelni. Előző alkalommal egy személyre kértem csülköt, ami véleményem szerint aránytalan felárral számítva adják, mondván az egy kétszemélyes kínálatuk. Az ár miatt nem fájt volna akkor a fejem, ha az étel finom, mert kimondottan csülköt szerettem volna enni akkor. Azonban ehetetlen rossz volt az étel, ott is hagytam szinte az egészet. A burgonya ragasztó szerű, tocsogott az olajos zsíros szadtban, és így szétázva egy kifejezetten rossz ízű hússal volt felszolgálva. Ez a múlt, nem is írtam akkor értékelést csak mérgelődtem.

Azonban most kollégákkal ebédeltünk együtt és napi menüt kertünk. Mindenki egyöntetű véleménye volt, hogy elfogadhatatlan rossz minőségű az étel.

A húsleves és a benne levő répa, savanyú volt. A rántott borda kritikán aluli méretű, sajt nem jutott mindegyikbe, de ezt akar szerencsének is tekinthetjük mert száraz volt és égett. A savanyúság szinten megszáradt, mint ahogyan a rizs is nyilván vagy tegnapi vagy órák óta száradó. A burgonya most sem sikerült, félig nyers volt.

Egy forintot nem ért az egész, és sajnos most már ebéd időben ez nem az első eset.

A látogatás dátuma: 2017. június
4  Köszönet neki: 555tamas
Értékelés időpontja: 2017. április 13.

Előre foglaltunk asztalt. Sajnos nem voltunk nagyon elégedettek, mert a csapolt sör akár a koróban, akár a pohárban mindig kevesebb volt mint a hitelesített mérték. Csalódottak voltunk, Az étel az kielégítő volt.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Lujza65
Értékelés időpontja: 2017. március 29.

Kellemes hely, de semmi csicsa. Fa 4-6 fős boxokban ülnek a vendégek egy légtérben, a kiszolgálás kedves és rutinos, de nem túl törődős. Sokféle különleges gyümölcsös ízesített és fekete sör van, a konyha hagyományos szlovák és magyar ételeket kínál, baráti áron, de nem reformkonyha módon. A kiszolgálás gyors, a tálalás ízléses, a választék széles.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Adnilem3

A következőt megtekintő utazók: Szlovak Etterem es Sorozo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szlovak Etterem es Sorozo? Ossza meg benyomásait!