“Szuper ebéd”
Budapest Bisztró értékelése

Budapest Bisztró
Konyha: Magyar, Bár, Gasztropub
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. április 19.

Igazán elégedettek voltunk az ételek minőségével, valamint a kiszolgálással. Az összes pincér hihetetlenül figyelmes, kedves és professzionális volt. Mindenkinek ajánljuk ezt a helyet!

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: anniegirl672
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 23.

Kedves Anniegirl672,

Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket Tripadvisor oldalunkon közzétett, maximális pontszámú értékelésével.
Nagyon hálásak vagyunk kedves szavaiért, az ehhez hasonló értékelések nap, mint nap motiválóan hatnak ránk, hogy folytassuk azt, és olyan szinten, amit eddig is csináltunk. Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülök, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Engedje meg, hogy kifejezzük hálánkat a kiszolgálás kiemeléséért. Valóban szerencsések vagyunk, hiszen remek csapattal dolgozhatunk együtt.

Még egyszer szeretnénk köszönetet mondani a kedves szavakért. Reméljük, mihamarabb találkozhatunk Önnel a közeljövőben.

Budapest Bisztró Management

Értékelés időpontja: 2018. április 11. mobiltelefonon

Egy kellemes vacsorát töltöttünk el a Budapest Bisztróban. Pár éve voltam itt utoljára, de a hely magas színvonala semmi sem változott.
Külön ki szeretném emelni, hogy Aranka a felszolgáláskor kiváló munkát végzett!
A mellékelt képen: Bőrös tanyasi csirkemell filé, Tokaji szúban érlelt körtével, Gruyere sajtos burgonyapürével

Köszönet neki: s_ndorf2018
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 15.

Kedves S_ndorf2018,

Kezdésnek hadd közöljük Önnel, mennyire jól eső érzés látni, hogy megosztotta velünk csodálatos véleményét éttermünkről itt, a TripAdvisor-on.
Mindig olyan jó ilyen véleményeket olvasni, mint az Ön visszajelzése. Tömör, de egyszerűen csodálatos szavai nagyon boldoggá tettek minket, nagyon örülök, hogy ennyire elégedett volt a nálunk eltöltött idejével. Engedje meg, hogy kifejezzük hálánkat a kiszolgálás kiemeléséért. Valóban szerencsések vagyunk, hiszen remek csapattal dolgozhatunk együtt. A kiváló felszolgálás alapfeltétel éttermünkben, így boldogsággal tölt el, hogy ennyire elégedett volt.

Budapest Bisztró Management

Értékelés időpontja: 2018. április 11.

Éttermi hét extrán voltunk, kiválóan éreztük magunkat. A hely hangulatos a teraszon, a fiatal felszolgálók kedvesek, pont annyira közvetlenek, humorosak, ami még belefér. A 3 fogásos menük versenyt futottak, nehezen tudtunk dönteni, hogy az előétel lazac vagy libamáj a szebb, hasonlóan "gondunk" volt a vajhal és a tarja között, mindegyik kimagasló. A borok választéka kiváló. Ahogy a címben írtam, mindenhonnan látszott, hogy a személyzet profi, de ez nem fárasztó, görcsös, hanem lazán, mosolyogva, szakmaszeretttel zajlik. Köszönjük.

Köszönet neki: Hável G

Kedves Hável G,

Mindenek előtt engedje meg, hogy nagyon szépen megköszönjük Önnek, amiért idejét és energiáját nem sajnálva megosztotta velünk véleményét éttermünkről itt, a TripAdvisor-on.
Kitörő örömmel olvastuk, hogy ennyire meg volt elégedve kiszolgálásunkkal, dolgozóink örülni fognak kedves szavainak. Külön öröm számunkra, hogy ételeink íze nagy örömet okozott Önnek, valamint nagyon boldogok vagyunk, amiért felszolgálásunkkal is abszolút elégedett volt, dolgozóink mindig igyekeznek a lehető legjobb élményt nyújtani vendégeinknek.
Nagyon szépen köszönjük még egyszer a kedves szavait! Őszintén reméljük, hogy hamarosan újra meglátogat minket, alig várjuk, hogy újra láthassuk!

Budapest Bistro Management

Értékelés időpontja: 2018. március 22.

Tisztelt Vezetőség,Tisztelt Személyzet. Önök el sem tudják hinni mennyire fontos, áldozatos munkát végeznek, én ezt tudom értékelni. Számtalanszor megfordultunk Önöknél. HIBÁTLAN. A személyzet jól tájékozott, az ételeket és az italokat egyaránt jól ismerik, ajánlásaik-kínálatuk nagyon jók. Nekem ez nagyon fontos, ugyanis mindig ide hozom az üzleti partnereimet,és most már nemzetközileg ismert üzletembereknek ajánlom az Önök étteremét. Köszönöm.

Köszönet neki: Szverdlov
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 24.

Kedves Szverdlov,

Örömmel olvassuk, hogy gyakori visszatérő vendége éttermünknek, és roppant hálásak vagyunk, hogy nemzetközi szinten is ajánlja a Budapest Bistro-t.
Várjuk mihamarabbi látogatását Nálunk!

Szívélyes üdvözlettel,

Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Maximalisan elegedett voltam minden fogassal, nagyon kedves es rugalmas kiszolgálás. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Peter S
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. február 25.

Kedves Peter S,

Hatalmas öröm számunkra, hogy ennyire kellemes ideje volt nálunk, reméljük, minden percét élvezni tudta ittléte alatt. Külön öröm számunkra, hogy ételeinkkel abszolút elégedett volt, valamint nagyon boldoggá tesz, hogy kiszolgálásunk is megfelelt az igényeinek, dolgozóink mindig igyekeznek a maximumot nyújtani vendégeinknek.

Összességében reméljük, hogy remekül érezte magát nálunk! Ne habozzon bármikor újra meglátogatni minket, szeretettel várjuk!

A következőt megtekintő utazók: Budapest Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Budapest Bisztró? Ossza meg benyomásait!