“Magas minőség, kedves kiszolgálás ”
Budapest Bisztró értékelése

Budapest Bisztró
Konyha: Magyar, Bár, Gasztropub
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. június 27. mobiltelefonon

Ottjártunkkor nagyüzem volt, rengeteg turista! Ennek ellenére jutott ránk figyelem, kedves kis házi kencefice. Limonádé rendben. Főétel jól ki volt találva, ízletes. Éhes embernek kevés lehet, nekem pont jó! Desszertben tanácsot kértem, torta szelet javaslatokat kaptam, nyilván a konyha terheltsége miatt! Vissza jövök.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: Dream721216
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. június 28.

Kedves Balázs I,

Köszönjük, hogy Tripadvisor oldalunkon keresztül értékelte a Budapest Bistro éttermet.
Örömmel olvassuk, hogy kellemesen érezték magukat éttermünkben, és hogy teljes mértékben meg voltak elégedve a kiszolgálással. Továbbá, hálásak vagyunk pozitív visszajelzésükért ételeink és italaink minőségét illetően, csapatunk ügyel arra, hogy mindig a legjobb minőségű alapanyagokat szolgáljuk fel vendégeink számára.
Reméljük, hamarosan újra ellátogatnak hozzánk!

Budapest Bistro Management

Értékelés időpontja: 2018. június 25.

Arra jártunk, kedvesen mosolyogtak, ezért úgy döntöttünk, eszünk egy reggelit. Mindenre odafigyeltek, kedvesek és jó humorúak voltak a kollégák. A kiszolgálás mellett a reggeli is mennyei volt. Kigurultunk a bisztróból. Visszatérünk, másoknak is ajánlottam már, akik hasonlóan kiemelkedò tapasztalatokat gyűjtöttek. Köszönöm ezt a szuper reggelt! :) valamiért nem tudom a lenti értékelést bejelölni, de az étkezés,maz érték és a kiszolgálás maximum pont, 3x 5****

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: Ancsika73

Kedves Ancsika73,

Köszönjük, hogy nemrégiben ellátogattak reggelizni hozzánk a Budapest Bistroba.
Örülünk, hogy tökéletesen indult a napjuk fantasztikus reggeli kínálatunknak köszönhetően, és köszönjük, hogy kiemelték a csapatunk által nyújtott magas színvonalú kiszolgálást.
Hálásak vagyunk, amiért másoknak is ajánlották éttermünket, és reméljük, hamarosan Önök is ismét a vendégeink lesznek!

Értékelés időpontja: 2018. június 17. mobiltelefonon

Köszönöm,hogy van egy hely szép Fővárosunkban,ahol az udvariasság természetes,a mosoly szívből jövő,a kiszolgálás pontos és gyors.Az ételek finomak,ízletesek.Tudom,hogy ennek természetesnek kellene lennie máshol is-itt valóban minden a helyén van.
Budapestiként köszönöm,hogy ezt a rengeteg turista által látogatott helyet is Budapestnek hívják.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: DayTrip729510
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. június 19.

Kedves Gábor G,

Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk és a Tripadvisor olvasóival értékelését és véleményét a Budapest Bisztróról. Nagyon örülünk, hogy ételeink valamit a kedves és udvarias kiszolgálásunk is elynerte tetszését. Még egyszer köszönjük szépen a remek visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét köszönthessük és elszállásolhassuk a hotelünkben.

Üvözlettel,
Budapest Bistro Management

Értékelés időpontja: 2018. április 26.

Tetszett a hely, a kiszolgálás, és finomak voltak az ételek.
Legszívesebben 8-10 féle ételt is kipróbáltam volna, de legalább lesz mire fogni, hogy visszatérjek!

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: László P
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 28.

Kedves László P,

Hatalmas öröm az Ön szavait olvasni. Köszönjük, hogy éttermünket választotta és boldogsággal tölt el minket, mikor a vendégeinktől ilyen sok pozitív visszajelzést kapunk. Számunkra a megtiszteltetés, hogy az ételeink mellett a kiszolgálással is meg volt elégedve.
Reméljük, ígéretet betartva minél hamarabb visszatér hozzánk és újra vendégül láthatjuk Önt!

Budapest Bistro Management

Értékelés időpontja: 2018. április 23.

Csütörtök este Zsófi segített nekünk a választásban. Kitűnő borokat ajánlott és kóstoltatott meg velünk, melyekről nagy szakértelemmel és odaadással mesélt. A választott ételekről is, amelyek elképesztően finomak voltak, mindent tudott - hogyan készült, honnan származik, mi a különlegessége...Akármikor az asztalunkhoz lépett, mosolygott, az volt a benyomásunk, mintha egy kedves ismerőssel beszélgetnénk.
A környezet hangulatos, az étterem berendezése stílusos, modern, de nem tolakodó. Élő zongorajáték tette még kellemesebbé az ottlétünket.
Nagyon jó, hogy a Budapest Bisztrót választottuk aznap este! Bárkinek szívből ajánlom!

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: ZsuzsannaK234
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. április 25.

Kedves Zsuzsanna K,

Hatalmas megtiszteltetés, hogy az éttermünket választották majd megosztották csodálatos véleményüket velünk és másokkal is TripAdvisor-on.
Mindig öröm hallani, mikor a kollégáink munkáját kiemelik, főleg mikor név szerint megdicsérik, Zsófinak továbbítani fogjuk kedves szavait. Ezenfelül, hatalmas boldogsággal tölt el, hogy az ételek és borok elnyerték tetszésüket és egy csodálatos csütörtök estét töltöttek el nálunk. Reméljük a rengetek csodálatos élmény visszahozza Önöket éttermünkben!

Üdvözlettel:

A következőt megtekintő utazók: Budapest Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Budapest Bisztró? Ossza meg benyomásait!