“Zseniális ételek, figyelmes kiszolgálás, kellemes hangulat!”
Budapest Bisztró értékelése

Budapest Bisztró
Konyha: Magyar, Bár, Gasztropub
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. október 19.

Egy kellemes estét töltöttünk a Budapest Bisztróban a barátaimmal. Nem volt különleges alkalom, ajánlásra ültünk be az étterembe vacsorázni és nem csalódtunk! Fantasztikus ízek (a gulyásleves és a kacsamáj pástétom zseniális!), figyelmes szervíz és korrekt árak. Maximálisan meg voltunk elégedve, még visszatérünk, abban biztos vagyok! :)

Köszönet neki: steeke2018
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. október 22.

Kedves Steeke2018,

Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk és a Tripadvisor olvasóival értékelését és véleményét a Budapest Bisztróról. Nagyon örülünk, hogy ételeink valamit a figyelmes kiszolgálásunk és a korrekt áraink is elnyerték tetszésüket Még egyszer köszönjük szépen a remek visszajelzését, alig várjuk, hogy ismét köszönthessük és elszállásolhassuk a hotelünkben.

Budapest Bistro Management

Értékelés időpontja: 2018. október 19.

Egy céges vacsorára érkeztem, 20 főre volt az asztal megrendelve, én 17.-nek is csak egy olyan szűk sarokra szorultam be, hogy ha eljutok az evésig, nem lett volna helyem megfogni a villát.
Kb 10 perc után kérdezte meg a pincér, hogy kérek e inni valamit.
32 perc után sem kaptam meg, felálltam, otthagytam, hazamentem.
A kért italt a kollegáktól másnap megkérdezve kiderült, hogy egész este nem hozták ki, viszont a számlán rajta volt.
Másnap a tulajdonossal volt egy telefonbszélgetésem, bár felajánlott kárpótlásként egy vouchert, egy ebédre vagy vacsorára, több fő részére, és elnézést kért a kellemetlenségért, amit bár nagyra értékelek, de nem gondolom, hogy ezután jó szívvel beülnék mégegyszer.

Köszönet neki: Gábor N

Kedves Gábor N,

Mindenekelőtt szeretnénk kifejezni a hálánkat, hogy megosztotta az élményeit a Tripadvisoron, nagyon fontos számunkra a vendégeink visszajelzése.
Őszintén sajnáljuk, hogy negatív benyomással távozott éttermünkből és nem volt megelégedve.
Bízunk benne, hogy adtok nekünk még egy esélyt a jövőben, és bebizonyíthatjuk nektek, hogy mi ennél sokkal jobbak vagyunk.

További szép napot,

Értékelés időpontja: 2018. október 8. mobiltelefonon

Szuper hely, udvarias kiszolgálás! Mindenkinek ajánlom! Finom ételek, kellemes terasz a Parlament szomszédságában.

Köszönet neki: tothtamaszoltan81
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. október 11.

Kedves Tothtamaszoltan81,

Hatalmas megtiszteltetés, hogy az éttermünket választották majd megosztották csodálatos véleményüket velünk és olvasóinkkal is itt a TripAdvisor-on.
Nagyon hálásak vagyunk kedves szavaiért, az ehhez hasonló értékelések nap, mint nap motiválóan hatnak ránk, hogy folytassuk azt, és olyan szinten, amit eddig is csináltunk.
Hálásak vagyunk, amiért másoknak is ajánlották éttermünket, és reméljük, hamarosan Önök is ismét a vendégeink lesznek!

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 26. mobiltelefonon

20 embert vittünk egy üzleti vacsorára, az ételek finomak voltak, látványosan tálalva, de 2 óra telt el, mire mindenki megkapta a főételt. Ezt az kompenzálta, hogy a pincérünk (Noel ha jól emlékszem) rettentő figyelmes és gyors volt, minden köszönet neki jár. Összességében ajánlom az éttermet üzleti vacsorához, mert megfizethető áron lehet bemutatni az alap magyar fogásokat külföldieknek, de csak akkor ha a csapat nincs időhöz kötve.

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: 768zs_fib
PM_QualityManagement, a Budapest Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. szeptember 29.

Kedves 768zs_fib,

Hálásak vagyunk, hogy idejét nem sajnálva értékelte éttermünk. Örömmel tölt el bennünket, hogy meg volt elégedve éttermünkkel. Köszönjük, hogy kiemelte a finom ételeket és a figyelmes személyzetet. Elnézést kérünk viszont a tapasztalt kellemetlenségekért. Véleménye fontos számunka, figyelembe fogjuk venni. Fogadja szíves elnézésünk. Megtiszteltetés lenne viszont látni Önöket!

Budapest Bistro Management

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 20.

Kedves Vezetőség!
Betéertünk önökhöz egy reggelire,gondoltuk kellemes környézet,csodálatos hely!
De Vezetőség kérem! Egy mosolytalan,mogorva,hölgy... Na ez nem... Férjem kérte,hogy legyek türelmes,várjak,reggelizzünk meg! De ez a felszolgálás botrányos! Kikérem magamnak,magunknak! Én a szegény kis segédjét sajnáltam a legjobban! Csakis az ételeket értékelme,a felszolgálás kritikusan aluli!
Sajnálom,de ez borzasztó ,egy ilyen helyen-!!!

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: tgabriella2018

A következőt megtekintő utazók: Budapest Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Budapest Bisztró? Ossza meg benyomásait!