“Gyors és finom mexikói”

El Rapido grill & tequila
Konyha: Mexikói
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Házhoz szállítás
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Leírás: A legendás El Rapido az elsö streetfood hely Budapesten 2009 töl !! !! Kiegészülve több mint 40 féle tequilát kináló Tequila Barral !! Most a legújabb a Bistro Vegano ahol a alagsorban Vegan ételekekel is kedveskedünk a Vendégeknek !! Ott mindenki használhatja a Youtube gépünket , ha saját zenéjét hallgatná !! Majden egész nap nyitva : 11-4,ig , 5 ig hétvégén !! Vasárnap csak éjjel 3 ig !!
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 14.

Általában tortilláért ugrok be hozzájuk, illetve klassz mexikói sörökért - ebben verhetetlenek. Gyors kiszolgálás és megfizethető ár, mindig, kiszámíthatóan finom ételek. Egyetlen hibája számomra, hogy kevésbé barátságos a benti tér, ezért ritkán fogyasztom el ott az ételt.

Köszönet neki: Petra T
ElRapidoGrill, a El Rapido grill & tequila alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. szeptember 15.

Kedves Petra ! Kivancsi lennék , szted mi az ami nálunk kevésbé baratságos a benti térben ?
Örülök , hogy még mindig izlenek az ételek . Sokan jönnek még 7 év után is pont a belsö tér hangulata miatt is , ilyet még senki nem mondott. Kiváncsi vagyok a véleményedre . Köszi a vélemény irásáért .

A legutóbbi értékelések erről: El Rapido grill & tequila
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2016. május 9.

Nekem annyira nem jött be a légkör, kicsit lepusztult és néhol para volt, még egy romkocsmához mérten is. Bár a kajánk egész finom volt, az adagtól nem ájultunk el, és alig akarták kiadni. A rendelésünkről simán elfeledkeztek. A zene se igazán jött be, úgyhogy összességében nem nyerte el túlságosan a tetszésünket.

Köszönet neki: szaboanna
ElRapidoGrill, a El Rapido grill & tequila alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. augusztus 17.

Örülünk , hogy vendégül láthattunk titeket . Köszi a visszajelzést ! Érdekelne , hogy mit láttál lepusztultnak , és mi volt para egy romkocsmahoz mérten. Persze mi nem vagyunk romkocsma és most lett festve . A zene választásban a vendégek döntenek . és nektek is ott lesz a lehetöség legközelebb , hogy betegyetek vmilyen zenét a youtube gépünkön , a lenti bárunkban . köszi & üdv !

Értékelés időpontja: 2016. március 29.

Szuper ételek és jó kis ital választék vár. A pince telis-tele régi játékokkal/motyókkal, amiket, akár meg is lehet venni, van csocsó és szabadulós játék...este bár a pincében, a muzsikát a vendég választja, a zeg-zugos tereket jópofán falfestik és dekorálják.

Köszönet neki: kislilla
Értékelés időpontja: 2015. június 10.

pár éve a Kazinczy szakértők vittek el engem erre a helyre először, azóta rendszeresen eszünk innen Burritót meg Quesedillat. nagy meglepetés volt, hogy van több féle tequilájuk is meg sokféle sör. olcsón árulnak bort és van Jamaica Ginger beer, ami rohadt jóóó !
nagyon finom a kaja, mindenkinek ajánlom!

Köszönet neki: tamasmagyarhunor
Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt mobiltelefonon
Google-fordítás

Köszönet neki: Brett W

A következőt megtekintő utazók: El Rapido grill & tequila ugyancsak megtekintették

Járt már itt: El Rapido grill & tequila? Ossza meg benyomásait!