“Mindig extra”

Konyha: Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Elvitel
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. július 9. mobiltelefonon

Mindig valamilyen kulonleges izkavalkad megis harmonikus vegeredmeny. Szeretjuk. Egyedi hangatu a Sracokkal, altaluk.

1  Köszönet neki: Zsolt E

Értékelés időpontja: 2018. július 9. mobiltelefonon

Gyors és vidám kiszolgálás, nagyon jófej, laza személyzet. Az ételek fantasztikusak, szuper és különleges ötletek és borzalmasan laktató!! Olyan kis picinek tűnik a fél szendó, de leves után is már nehéz megbírkózni vele, megéri! A helynek a hangulata pedig egyedi. Tipic Streetfood. Imádjuk!

2  Köszönet neki: DominikaM1820
Értékelés időpontja: 2018. július 8.

Jó kaja, jó hangulat, mi kell még? A street food kajáldák közül kiemelkedő, bármit is kérsz. Mindig jó döntés.

1  Köszönet neki: LucaM4758
Értékelés időpontja: 2018. július 6. mobiltelefonon

Régebben ettem már nálatok, ezért is vittem el a kollégáimat is! Ezúttal sem csalódtam a minőségben, kiszolgálásban és a csapatban! Aki teheti próbálja ki legalább egyszer...aztán úgyis függő lesz! :D

1  Köszönet neki: Footprints512124
Értékelés időpontja: 2018. július 1.

Régóta terveztem, hogy elmegyek megkóstolni valamit a kínálatukból. Bár meglepődtem a hely nagyságán és a rendelés utáni "csatakiáltáson", de minden, amit rendeltem, nagyon ízlett. Bár mostanában nagyon odafigyelek arra, amit eszem, elcsábultam egy mákos gubára. És milyen jól tettem! Életem legfinomabb gubája volt. A srácok pedig nagyon kedvesek, a kiszolgálás is nagyon szimpatikus volt. Visszatérek!

1  Köszönet neki: KicsiZsuzsi

A következőt megtekintő utazók: Bors GasztroBár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bors GasztroBár? Ossza meg benyomásait!