“A főzés itt művészet”

Bors GasztroBár
Konyha: Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Elvitel
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2020. május 28.

2020. márciusában jártunk itt barátőmmel.
A Marha-Yo wrap mellett az Epres Baileys (De!) levest és a Málnás brownie (De!) levest próbáltuk ki. A fénykép sajnos lemaradt, mivel nagyon éhesek voltunk, majd a következő alkalommal ezt pótoljuk.

Nagyon jól kifejezi a GasztroBár név azt, hogy itt mit is művelnek a srácok. Elképesztő, hogy miket alkotnak mert ez nem főzés hanem művészet. Ízorgia az első falattól az utolsóig. Nagyon kedves a személyzet és ha ide belépsz garantáltan mosolyogva jössz ki. Nem is értem miért nem ettünk itt már korábban.

Azzal viszont mindenki számoljon, hogy mivel nem túl nagy a helyiség ezért előfordulhat, hogy az utcán kell várni. Mi is vártunk de mindössze kb. 10 percet úgy, hogy előttünk 3-4-en is vártak a rendelésükre.

Örülünk, hogy újra kinyitottak a vírus után, hamarosan újra érkezünk.
Mindenkinek kizárólag csak ajánlani tudom a Bors GasztroBár-t.

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: piroska_david

Értékelés időpontja: 2020. május 10.

A LEVES. mellett ez a màsik kedvenc "levesezőm".
Elkèpesztően finomak ès nagyon kreatìvak a leveseik.
Tènyleg olyan alapanyagokbòl kèpesek leveseket csinàlni, ami szerintem màsnak az eszèbe sem jutna.
Ùgyhogy tènyleg nagyon finomak a levesek, csak ajànlani tudom ezt a helyet mindenkinek.
Az egyetlen negatìvum, hogy szerintem tùl kicsi az üzletük, nem lehet benne kènyelmesen elfèrni ès nyugalomban megenni a levesed, mert mindig tùl sokan vannak hozzà.

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Clauuuka
Értékelés időpontja: 2020. február 14. mobiltelefonon

Finom ételek, udvarias kiszolgálás, jófejek a srácok. . Szinte naponta vannak új levesek - elég jók.

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Szty
Értékelés időpontja: 2020. február 9.

Szupi kis hely, mindig találunk újdonságot. Ha levesre vágyok mindig ide jövök, még akkor is ha az utca végéig áll a sor! :)

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: tourguidewithredhead
Értékelés időpontja: 2020. február 1. mobiltelefonon

Nagyszerű hangulat, gyors kiszolgálás és fenomenális ételek a levestől a tésztán át a desszertig 10⭐️

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Csutlac

A következőt megtekintő utazók: Bors GasztroBár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bors GasztroBár? Ossza meg benyomásait!