“Sokadjára is itt!!!”

Bors GasztroBár
Konyha: Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Elvitel
Környék: Erzsébetváros

Imádjuk. Sokat járunk vissza. Mindig tökéletes bagetteket, és még tökéletesebb leveseket kapunk hétről hétre. Jó hangulat / remek hely / csak ajánlani tudom mindenkinek IS!!!

A látogatás dátuma: 2020. június
Köszönet neki: Sutyeran

Értékelés időpontja: 2020. június 5. mobiltelefonon

Végre újra itt
Telefonon időpontra rendeltem és percre pontosan odaérve 0 várakozás után megkaptam mindent
Toffifee leves szuper, tépet malac nekem a best, szicíliai fusilli egy élmény paradicsomos andante () pasta.
Köszönöm. Hamarosan visszatérek

A látogatás dátuma: 2020. június
Köszönet neki: Csutlac
Értékelés időpontja: 2020. május 28.

2020. márciusában jártunk itt barátőmmel.
A Marha-Yo wrap mellett az Epres Baileys (De!) levest és a Málnás brownie (De!) levest próbáltuk ki. A fénykép sajnos lemaradt, mivel nagyon éhesek voltunk, majd a következő alkalommal ezt pótoljuk.

Nagyon jól kifejezi a GasztroBár név azt, hogy itt mit is művelnek a srácok. Elképesztő, hogy miket alkotnak mert ez nem főzés hanem művészet. Ízorgia az első falattól az utolsóig. Nagyon kedves a személyzet és ha ide belépsz garantáltan mosolyogva jössz ki. Nem is értem miért nem ettünk itt már korábban.

Azzal viszont mindenki számoljon, hogy mivel nem túl nagy a helyiség ezért előfordulhat, hogy az utcán kell várni. Mi is vártunk de mindössze kb. 10 percet úgy, hogy előttünk 3-4-en is vártak a rendelésükre.

Örülünk, hogy újra kinyitottak a vírus után, hamarosan újra érkezünk.
Mindenkinek kizárólag csak ajánlani tudom a Bors GasztroBár-t.

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: piroska_david
Értékelés időpontja: 2020. május 10.

A LEVES. mellett ez a màsik kedvenc "levesezőm".
Elkèpesztően finomak ès nagyon kreatìvak a leveseik.
Tènyleg olyan alapanyagokbòl kèpesek leveseket csinàlni, ami szerintem màsnak az eszèbe sem jutna.
Ùgyhogy tènyleg nagyon finomak a levesek, csak ajànlani tudom ezt a helyet mindenkinek.
Az egyetlen negatìvum, hogy szerintem tùl kicsi az üzletük, nem lehet benne kènyelmesen elfèrni ès nyugalomban megenni a levesed, mert mindig tùl sokan vannak hozzà.

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Clauuuka
Értékelés időpontja: 2020. február 14. mobiltelefonon

Finom ételek, udvarias kiszolgálás, jófejek a srácok. . Szinte naponta vannak új levesek - elég jók.

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Szty

A következőt megtekintő utazók: Bors GasztroBár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bors GasztroBár? Ossza meg benyomásait!