“Az utóbbi idők legjobb vacsorája.”
Macesz Bistro értékelése

Macesz Bistro
Konyha: Magyar, Izraeli
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. október 14. mobiltelefonon

Különleges hangulattal rendelkező hely. Az ételek kifinomultak, fantaztikusan ízletesek,finomak.A pincérek kedvesek, tökéletesen felkészültek. A kíváló sem elég kifejező a tapasztaltakra. Húslevest ettünk macesz gombóccal az egyik legjobb amit valaha ettem. A kacsa isteni a tejpite csodás volt. Köszönjük ezt a remek estét.

Köszönet neki: kissrigoaliz

Értékelés időpontja: 2017. október 12. mobiltelefonon

Finom ételek,figyelmes kiszolgálás
Ár/érték aràny kitűnő
Megér egy,de inkább több itt töltött làtogatást

Köszönet neki: Ákos T
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 9. mobiltelefonon

Nagyszerű étterem, finom ételek és barátságos személyzet.
Tibornak köszönet a gyors és remek szervízért amivel hozzájárult a jó hangulatunkhoz.
Szívesen visszatérünk bármikor.
Bettina

Köszönet neki: Bettina522
Értékelés időpontja: 2017. május 4.

Nagyon kellemes hely, kedes személyzet! Az ételek nagyon gusztusosak, finomak, látványosan tálalva.
A borok is a helyükön vannak :). A kiszolgálás udvarias, segítőkész!

Köszönet neki: messagerika
Értékelés időpontja: 2017. április 12.

Családi ebédre érkeztünk több részletben, sok gyerekkel, így azt hiszem mi voltunk aznap a "bonyolulték".
A személyzet szemrebbenés nélkül, profin kezelte a helyzetet, le a kalappal elöttük.
A maceszgombóc leves akkora adag volt, hogy egy részét meg is hagytam, mert különben nem bírtam volan a főétellel.
A rendelt ételek alapvetően mindenkinek izlettek, de igazán kiemelekdő egyik sem volt.
Ezért, illetve az árszinvonal miatt az ár/érték arány csak átlagos.

2  Köszönet neki: 19Gabor75

A következőt megtekintő utazók: Macesz Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Macesz Bistro? Ossza meg benyomásait!