“Jó bemenni”
Espresso Embassy értékelése

Espresso Embassy
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Nagyon hangulatos kávézó. Én nem szeretem a kávét, így azok ízéről nem tudok nyilatkozni (amilyen sokan járnak oda kávézni, biztos az is finom). Hetente egy-két alkalommal szoktam gyümölcsléért bemenni, amit megkapnék máshol is, viszont nagyon jó oda bemenni. Mindig mosolyognak a személyzet tagjai, készségesek, kedvesek. Pont annyira amennyire kell. Ha szeretném a kávét, biztos, hogy minden nap mennék.

Köszönet neki: pisontpista

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 15. mobiltelefonon

Teljesen más ízvilág, mint a megszokott egy lattet kértem alternatív tejjel. Házi mandulatejjel érkezett. Nagyon különleges, egyedi, de finom kávét kaptam! A kávézó folyamatosan tele volt. Nagyon tetszett a berendezése, az egyszerűsége! Minden kávé rajongónak kötelező itt kávézni! Visszatérek!

Köszönet neki: Timea_Bothova
Értékelés időpontja: 2017. május 3. mobiltelefonon

Az egyik legfinomabb kávét ti készítitek, teljesen egyedi ízvilággal. A hely maga nagyon hangulatos az egyszerűségétől, a kiszolgálás pedig kedves és segítőkész. Mindenképp fogok még menni!

Köszönet neki: bikinispingvin
Értékelés időpontja: 2017. április 20.

A környéken ebédeltünk, és ha már itt voltunk, és amilyen jókat olvastam a helyről, gondoltam kipróbálom.

A kávé kiválasztásánál a személyzet kedves és segítőkész volt.

+ Egy gyümölcsös aromájú kávét kértem, és amikor belekostóltam az olyan gyümölcsös volt, hogy álmomban sem gondoltam volna, hogy van ilyen. Ennyire gyümölcsöset életemben nem ittam még.

- Azért kértem gyümölcsöset, mert bár én az erős pörkölésű földes aromájú kávékat kedvelem, olyat nem volt. És ez egy nagy csalódás volt számomra, hogy egy kimondottan nagyra értékelt kávézóban ennyire ne legyen választási lehetőségem.

Köszönet neki: 19Gabor75
Értékelés időpontja: 2017. március 12.

A záróra előtt kevéssel látogattunk ide, még csaknem tele volt a kávézó.
A kávék kiválóak, zsúfoltság ellenére alapos, figyelmes kiszolgálásban volt részünk.

Köszönet neki: muanyagdino

A következőt megtekintő utazók: Espresso Embassy ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Espresso Embassy? Ossza meg benyomásait!