“Szuper kávé, apró hibák”
Espresso Embassy értékelése

Espresso Embassy
Értékelés időpontja: 2018. január 25.

Az egyik legjobb kávé a városban. Nekem pont ez az íz jön be, hibátalan tejhab.

A sütik is finomak. Mosolygósak kedvesek, de ilyen kávéhoz nekem már nem megy ez sorbanállós kiszolgálás. Valahogy egy ilyen kávé ízét elveszti.

Belépek sor van,az asztaloknál még kinyitott gépekkel dolgoznak.

Köszönet neki: zsolthummel

Értékelés időpontja: 2018. január 7. mobiltelefonon

Mennyei kávé egy profi és csodakedves személyzettől. Apró figyelmesség a köszönés és búcsúzás, de megalapozza majd jó szájízt hagy a látogatást követően. Köszönjük! Mi megyünk még :)

Köszönet neki: noraweaver
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Nagyon hangulatos kávézó. Én nem szeretem a kávét, így azok ízéről nem tudok nyilatkozni (amilyen sokan járnak oda kávézni, biztos az is finom). Hetente egy-két alkalommal szoktam gyümölcsléért bemenni, amit megkapnék máshol is, viszont nagyon jó oda bemenni. Mindig mosolyognak a személyzet tagjai, készségesek, kedvesek. Pont annyira amennyire kell. Ha szeretném a kávét, biztos, hogy minden nap mennék.

Köszönet neki: pisontpista
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 15. mobiltelefonon

Teljesen más ízvilág, mint a megszokott egy lattet kértem alternatív tejjel. Házi mandulatejjel érkezett. Nagyon különleges, egyedi, de finom kávét kaptam! A kávézó folyamatosan tele volt. Nagyon tetszett a berendezése, az egyszerűsége! Minden kávé rajongónak kötelező itt kávézni! Visszatérek!

Köszönet neki: Timea_Bothova
Értékelés időpontja: 2017. május 3. mobiltelefonon

Az egyik legfinomabb kávét ti készítitek, teljesen egyedi ízvilággal. A hely maga nagyon hangulatos az egyszerűségétől, a kiszolgálás pedig kedves és segítőkész. Mindenképp fogok még menni!

Köszönet neki: bikinispingvin

A következőt megtekintő utazók: Espresso Embassy ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Espresso Embassy? Ossza meg benyomásait!