“Perfecto”

DiVin Porcello Sonkabár
Konyha: Csemegebolt
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 28. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos ,,kis’’ hely :) nagyobb társaságok is kényelmesen letudnak ülni. Nagyon kedvesek voltak a felszolgálók, ez különösen jól esett! Az ételek pedig egytől egyig fenségesek voltak. (Előétel,leves,főétel mindent kiprobáltunk) és nem utolsó sorban gyors kiszolgálás jellemzi a helyet :)

Köszönet neki: Galattila
Hehlsz, a DiVin Porcello Sonkabár alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. szeptember 30.

Kedves Attila,
Nagyon köszönjük a kedves szavakat, igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani! Reméljük hamarosan újra ellátogat hozzánk!
Üdvözlettel,
A DiVin Porcello csapat

Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Bőséges a bor választék, kedves a kiszolgálás, elfogadhatóak az árak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

1  Köszönet neki: Lázár L
Értékelés időpontja: 2017. február 13. mobiltelefonon

Nagyon finom sonkák és szalámi van, én egy olasz vegyestálat ettem, ami a maga nemében tökéletesvolt.

1  Köszönet neki: gengrich
Értékelés időpontja: 2017. január 31.

Ebédelni járunk ide, heti 2-3 alkalommal. A kiszolgálás kiváló, de felszolgálós ebédidőre kell készülni. Az ételekben még nem csalódtunk, biztos vagyok benne, hogy jó minőségű alapanyagokból dolgoznak. Az adag megfelelő egy irodai munkásnak és az ára is teljesen rendben van!

1  Köszönet neki: Balázs V
Értékelés időpontja: 2016. december 1.

Aperitivónak nevezett svédasztalos vacsoraest alkalmával voltunk először, és lenyűgöztek. Friss kagyló, csodálatos harcsa, vajpuha de mégsem szétesett marhapofahús, nyelves bruscetta, mind tökéletes volt, mester munka, talán a desszert rétes lehetett volna gyümölcsösebb. A bor választék is impozáns, a felszolgálók kedvesek, mosólygósak. A vacsora ára pedig meglepően kedvező volt 2590ft, a borok is elfogadhatóak. Jó szívvel ajánlom, és köszönjük.

1  Köszönet neki: Hável G

A következőt megtekintő utazók: DiVin Porcello Sonkabár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: DiVin Porcello Sonkabár? Ossza meg benyomásait!