“Szuper hely, kihagyhatatlan”

TRAP Team Race Against Puzzles
A látnivaló részletei
Értékelés időpontja: 2017. március 22.

A középkori pálya egyenesen király, az utóbbi időben nem szórakoztunk ilyen jól egyik helyen sem. Bátran ajánlom minden korosztálynak.

2  Köszönet neki: Szokai D

Értékelés időpontja: 2017. március 22.

Két pályát próbáltunk ki, az egyik izgalmasabb volt, mint a másik. A Középkori pálya volt a kedvencem! <3 Szuper ötletesek voltak a feladatok. Nagyon jó hangulatban telt ott eltöltött idő. Már alig várom, hogy a harmadik pályát is kipróbáljuk!! Csak ajánlani tudom!

1  Köszönet neki: Diána S
Értékelés időpontja: 2015. március 29.

Nagyon jó volt, az Armageddon pályán voltunk(azt hiszem). Ötletes megoldásokkal találkoztunk, az pedig felettébb jó volt, hogy több "félrevezető" tárggyal is találkoztunk. Viszont rutinos csapatként kissé könnyen és gyorsan jutottunk ki. :)

1  Köszönet neki: Daniel0813
Google-fordítás

Köszönet neki: Anna S
Google-fordítás

Köszönet neki: matthew_vonbach

A következőt megtekintő utazók: TRAP Team Race Against Puzzles ugyancsak megtekintették

Járt már itt: TRAP Team Race Against Puzzles? Ossza meg benyomásait!