Mai nyitvatartás: 11:00 - 22:30
Armageddon

Barátokkal voltunk nem rég és nagyszerű élmény és kikapcsolódás köszönöm a lehetőséget a Trap... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. július 19.
Nagyváradi N
Jó kikapcsolódás

Régebben voltunk az Amazonban, a Hős lovagkorban és a Piramisban gyerek(ek)kel. Tökéletesen... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. július 13.
Gabor2300
Mind a(z) 882 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Nagyobb csapattal vágtunk neki, természetesen előtte értesítettük őket telefonon, de nagyon jó volt. A csapat nagy részének ez volt az első "szabadulós játéka". Mindenki élvezte a játékot, kezdők- haladók egyaránt. Segítőkész társaság.

Köszönet neki: sajts
Bertalan L, a TRAP Szabadulószoba alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 3.

Köszönjük szépen!

Értékelés időpontja: 2018. január 24.

Első szabadulós élményem volt. Ketten vágtunk neki a feladatoknak, így bőven jutott mit megoldani. Összetett volt, cseppet sem unatkoztunk. Minden percét élveztem, fantasztikusan jól szórakoztam. Alig várom a következő alkalmat. A játékmesterünk nagyon kedves volt, szívélyes fogadtatásban volt részünk. A legnagyobb tanácstalanságunkban, pont jókor kaptunk segítséget :)
Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!
Juca

Köszönet neki: G_H_Juca

Örülünk, hogy élveztétek a játékot.
Viszlát legközelebb! :)

Értékelés időpontja: 2018. január 17.

Érdekes feladatokkal megspékelt szoba. Minden részlet hasznos lehet....vagy sem? :) A gyerekek is be tudnak szállni a játékba...

Köszönet neki: Storyteller749889

Örülünk, hogy tetszett. Köszönjük!

Értékelés időpontja: 2017. december 27.

Sokféle feladat, összetett, de követhető. Kell hozzá csapatmunka, mert több helységben párhuzamosan lehet haladni. Érdemes kipróbálni!

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: Gasparjudit

Köszönjük!

Értékelés időpontja: 2017. december 19.

Az armageddon pályán voltunk a barátaimmal, és nagyon jól éreztük magunkat. A feladatok jól ki voltak találva, és remekül kivitelezték őket, nagyon tetszett! Nem volt se túl nehéz, se túl könnyű, mindenki talált magának feladatot. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

A program dátuma: 2017. december
Köszönet neki: spenglera2018

Köszi! Örülünk, hogy tetszett.