“a TOP cukrászda”
Auguszt Cukraszat értékelése

Auguszt Cukraszat
85. helyezett 207 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

A minőség: alapanyag,kivitelezés, a kiszolgálás, minden top kategória.. És ezek között is a csúcs: a Royal süti.. Felülmúlhatatlan!

Köszönet neki: 623agness

Értékelés időpontja: 2018. február 20.

A hely maga nagyon stílusos, de a helyben fogyasztásért aránytalanul sokat kérnek, e mellet még a borravalót is szívesen veszik. Étel allergiások számára az ajánlat nagyon gyenge. Továbbá be sem fejeztük az étkezést, és már jött is a pincér leszedni a tányérokat, arról nem is beszélve, hogy a poharakat nem szabad egymásba tenni, kizárólag tálcán szabad elvinni.

1  Köszönet neki: CsillaS171
Értékelés időpontja: 2018. február 20.

A hely szép és igényesnek tűnik, azonban ételallergiásoknak nem ajánlom. A kávét meg tudják oldani növényi tejjel, de nagyjából ennyiben kimerül az allergiások kiszolgálása.
A pultban dolgozó hölgynek háromszor kellett elmondanom, hogy tejszármazék nélküli sütemények után érdeklődöm. Mire azt a választ kaptam, hogy nem tudja, de mivel ugyanott készülnek a desszertek, biztosra nem állíthatja (ez legalább pozitív, hogy nem tájékoztat félre), próbáljam ki a bonbonokat, amiben szerinte nem kellene tejnek lennie...
A kiszolgálást inkább nem minősíteném. Elhiszem, hogy bosszantja,ha sokszor kérdezek vissza, biztosan tejmentes-e a tejmentes kávém, növényi tejjel, de ha a helyemben lenne, megértené. (Egyébként vendéglátósként nem átéreznie, hanem mosolyognia és tájékoztatnia kell, főleg ha udvariasan érdeklődöm.) Többször jártam már úgy, hogy vagy nem sokon múlt, vagy konkrétan tejszármazékot tartalmazott a tejmentesnek mondott ételem...
Ezenkívül a felszolgáló, miközben én még fogyasztottam a cappuccinomat, leszedte az asztaltársaim tányérjait. Konkrétan kinéztek minket kollégáimmal.

Az szintén minősíthetetlen, hogy a pultban szereplő árak csak elvitelre vonatkoznak, helyben fogyasztás esetén plusz 200 Ft kerül felszámolásra.

1  Köszönet neki: attapici
Értékelés időpontja: 2018. február 20.

Az index.hu cikke miatt tértünk be a cukrászdába, utólag gondolva sajnos. Lent megtekintettük a süteményeket, majd kérdésünkre elmondták, hogy fent ülve is el lehet fogyasztani a süteményeket. Teljes tej érzékeny kolléganőnek semmit nem tudtak ajánlani, a kérdést is nehezen tudták értelmezni, hogy mi az, hogy "tejszármazékmentes", biztos, nem tanították a középiskolában vagy a cukrász tanfolyamon. Felérkezve kikértük a süteményeket, majd a fizetéskor derült ki, hogy azért, mert leültünk már +200,- Ft-tal drágább a süti szelet ára, melyet senki nem közölt előre és ki sem volt írva sehova. Természetesen a borravalót még ezután is elvárták. Soha többet kategória, bunkóság, tájékozatlanság.. nem is értem, hogy kerülhetett egy ilyen cukrászda be a legjobb 10-be az országban. Csak, hogy valami pozitívat is mondjak.. a hely hangulata jó, kellemes, de ennyi az összes pozitívum.

1  Köszönet neki: bviki35
Értékelés időpontja: 2017. október 16. mobiltelefonon

Patináns hely.1870 óta ápolják és gyrapítják a kézműves cukrászat hagyományait.Csak minőségi nyersanyokból készülnek a finomságok.Itt megtalálhatók a nosztalgikus,régi idők klasszikusai mellet a legújabb francia cukrászati trendek remekei is,kissé a magyar ízléshez igazìtva.A royal csoki torta és a pisztáciás sütemény kitűnő.Értékelésemet többszöri látogatás után írom,de sajnos nem tudtam még végigkóstolni a kínálatot mert mindig van valami új.A kiszolgálás kedves,kicsit kimért de végtelenül udvarias és figyelmes.A sütemények ár-érték aránya kitűnő.Erősen ajánlott hely.

Köszönet neki: gourmetvisitor

A következőt megtekintő utazók: Auguszt Cukraszat ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Auguszt Cukraszat? Ossza meg benyomásait!