“Csalódás”

Online rendelés
Netpincer
78. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Konyha: Amerikai
Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Nekem óriási csalódás. Még Óbudáról ismertem őket, lehet sokat vártam amikor betértem. Rideg az egész, semmilyen kiszolgálás, tucat burger.

Köszönet neki: Cruiser751297

Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Pozitívumok: Gyorsan kiszolgáltak, kb 15 percet várakoztunk. A hús jól átsült, a saját szósz remek, és jó helre került aburgerben és nem áztatta el a bucit. Laktató volt. Sültkrumpli is kíváló volt. Negatívumok: A takaítószemélyzet nem volt a toppon. asztalunkról nekünk kellett a szemetet eltakrítanunk. Mosdóban nem működött a kézszárító, paírtörlő nem volt. Pirított hagyma nem sikerült túl jól, sült hagyma volt a burgerben pirított hagyma helyett...Bacon odaégett.

Köszönet neki: Fábián v
Értékelés időpontja: 2017. december 31.

Kellemes, amerikai hangulatú beülős hamburgerező. Az étlap kielégítő, az ital választék bőséges és sok különlegesség is van. A rendelt étel 10-15 perc alatt elkészül. Ha akarsz enni egy jót vagy érdekelnek a kiváló minőségű hamburgerek keresd bátran.

Köszönet neki: Fly- M
Értékelés időpontja: 2017. november 20.

Amikor az ember egy jó hamburgert akar enni és azt széles skálán szeretné saját maga összeállítani, akkor mindenképpen érdemes ide betérni.
A hot dogokat még nem próbáltuk, de valószínűleg azok is olyan finoman és igényesen csinálják, mint a hamburgereket.
A hely berendezési is megér egy misét. Tiszta retro, de nagyon is illik az egész helyhez.
Még sosem csalódtunk. Csak ajánlani tudjuk mi is.

Köszönet neki: ZWanderer16
Értékelés időpontja: 2017. október 22.

Sokat járunk ide, mi még nem csalódtunk. Persze, ha hibákat szeretnék találni és okoskodni én is tudnék. De én inkább a szuper ételekre figyelek. Ajánlom!

Köszönet neki: Adventurer737446

A következőt megtekintő utazók: Magic Burger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Magic Burger? Ossza meg benyomásait!