“Kiemelkedő bisztró”
Zeller Bistro értékelése

Zeller Bistro
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. március 29.

A Zeller bisztró régebben a kedvező ebédmenüvel csábította a vendégeket, erről a jelek szerint letettek. Az árak nem alacsonyak, a minőség viszont átlag feletti, nem „sapkás” a Gault Millau skálán, de azért igencsak igényes, azaz a jeles kalauz szerinti „Like” kategóriába tartozik. Hivatalosan is. (Kíváncsiságból utánanéztem a korábbi évek pontszámainak 2014-től így alakultak: 9, 10, 9, 11 – ez már „Like”)
A tálalás virtuóz, az alapanyagok jók, itt-ott apróbb hibák becsúsznak.
A beltér nagyon tetszett, a kiszolgálástól egyáltalán nem voltam oda.
Adnak üdvözlőfalatot és –italt, sőt, záró-desszertet is, de az egyébként formálisan udvarias pincét metakommunikációja nem győzött meg egyáltalán. Amikor rákérdeztem valamire, amire nem tudta a választ, érződött a kelletlenség, amivel a konyhára ment érdeklődni.
Ezzel együtt az összélmény kifejezetten jó volt.

Köszönet neki: Endre D

Értékelés időpontja: 2017. március 13. mobiltelefonon

A kiszolgalas rendkivul baratsagos majdhogynem csaladias volt az etel pedig kivalo. Ar-ertek arany szinten kivalo.

Köszönet neki: Andrea F
Értékelés időpontja: 2017. február 28.

Finom ételek és italok. Hangulatos a hely, kedves a kiszolgálás. Bistro jellege miatt nagy lakomára senki ne készüljön. Foglalni érdemes, mert sokszor van teltház.

Köszönet neki: Ildikó N
Értékelés időpontja: 2016. december 9.

Le a kalappal!!! Kedves fogadtatás bodzapezsgővel, hangulatos helyiség, közvetlen és szimpatikus tulajdonos, borkóstolási lehetőség választás céljából, kedves személyzet, figyelmesség, telefonnyomkodás helyett színes ceruzákkal lehet rajzolni a papírterítőre (a legjobbakat ki is tűzik a falra :) ) finom ételek jó adaggal, és ami a legmeglepőbb volt számomra, hogy a desszert tányérjára kérés nélkül írták rá csokival, hogy "Boldog évfordulót", pedig csak a foglalásos e-mailemben említettem meg és nem kértem őket semmire! :) Távozáskor az ajándék muffin csak hab volt a tortán! :)

1  Köszönet neki: Tuza G
Értékelés időpontja: 2016. november 22.

Megérkezésünkkor rögtön udvariasan fogadtak, kaptunk a házi készítésű aperitifjükből, ami isteni volt. A pincér röviden ismertette velünk az étlapot és hogy mit ajánl. A fogások gyorsan megérkeztek, de addig is kaptunk előételnek házi készítésű kenyeret. Gyönyörűek voltak a kaják és az ízükben se csalódtunk. Az előételek közül a füstölt kacsát választottuk, főételnek vaddisznót és desszertnek csokimousset. Búcsúzóul még kaptunk egy-egy kis muffint. Az árak magasak, de azért mindent megkaptunk, amit csak kívánni tudtunk.

Köszönet neki: anettsz

A következőt megtekintő utazók: Zeller Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zeller Bistro? Ossza meg benyomásait!