“Névnapi vacsora”
Zeller Bistro értékelése

Zeller Bistro
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Vacsora, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Már régóta szemeztem a hellyel és most jött el az idő, hogy elmenjünk ide. Könnyen megtalálható. Asztalfoglalas vasárnap estére simán ment. Megérkezvén kedves fogadtatás és egy pohár bodzás frizzante fogadott minket ami igen igen finom volt. Pincér előzékenyen az asztalhoz kísért minket és kabatjainkról gondoskodott. Szavunk nem lehetett rá. A napi ajánlatokból válogattunk. Az étel ízletes és igen igen jó volt. Talán csak a desszert csoki mousse volt az ami felejthetős volt. De minden más isteni finom volt. Nem tudok igazán kifogást találni, hogy miért ne lenne ez a hely nagyon jo! Köszönjük!

2  Köszönet neki: Vlaszij

Értékelés időpontja: 2018. február 21.

Kedves kiszolgálás, meglepően jó borlap és jó ételek. A konyha kicsit úszott, sokan voltak, de nem volt annyira zavaró, mert a felszolgálók jól menedzselték.

Köszönet neki: nemethjudit
Értékelés időpontja: 2018. február 11.

Nagyon megfogott a hely hangulata. Az érkezéskor welcome drinkkel fogadtak, majd egyből az asztalunkhoz kísértek. Kedves volt a személyzet, és érezhetően elegen voltak, sosem kellett várni egy pincérre sem. Az ételek finomak voltak, bármit is ettünk. Évforduló lévén egy becsempészett gyertyát is elhelyeztek a kedvemért a desszerten és azzal együtt szervírozták. Távozáskor búcsú sütit is kaptunk...szívesen visszatérünk majd.

Köszönet neki: Diána J
Értékelés időpontja: 2018. február 5. mobiltelefonon

Menyasszonyom névnapját ünnepeltük ezen a csodás kis helyen. Az ételek kiválóak és különlegesek voltak, az enterieur nagyon hangulatos, a személyzet kedves és barátságos. Bármikor visszatérnénk ide.

1  Köszönet neki: istvanbarna
Értékelés időpontja: 2018. január 26.

Az elmult héten kétszer volt szerencsém egy kisebb baráti társasággal az étterembe járni . Pincérünk Csoki és Viki szuperek voltak. Nagyon oda figyeltek a részletekre és különlegessé tették az élményünket . ( azt hozzá teszem hogy Én nagyon elfogult vagyok a felszolgálással mert Én is ebben dolgozok Amerikába egy 5*os szállda éttermében) . Az ö jelenlétük még finomabbá és élvezetesebbé tették az amugy is kíválo ételeket.
Sok sikert kívánok nekik és remélem találkozunk a legközelebbi otthonlétem alkalmával is.

1  Köszönet neki: keszegvik

A következőt megtekintő utazók: Zeller Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Zeller Bistro? Ossza meg benyomásait!