“Csendes de mégis nagyszerű hely, finom ételekkel”
Bakterhaz Bisztro értékelése

Bakterhaz Bisztro
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

A hamburgerük mennyei, a tálalás ízléses, a rusztikus állomásépületbeli kiépítés különösen tetszett. A kiszolgálás barátságos, és házhoz is szállítanak.

Köszönet neki: Nagy_Andor

Értékelés időpontja: 2018. február 28.

2018. 02. 27- én voltünk ott négyesben üzleti ebéden két belga partnerrel. Ajálatunkra a vendégeink gulyáslevest kértek és nagyon ízlett nekik. Életükben először ettek :) Mi marhahúslevest kértünk gazdagon. Sok tészta és répa volt benne, íz ellenben kevés. Javaslom több levescsont haszálatát. Másodiknak vasalt csirkecombot szerettem volna kérni erdei gombás raguval , de nem volt gomba , így én is azt választottam amit ketten kacsamell darabok grillezett zöldségekkel. Sajnos a kacsamellen a bőr és a háj vastagon rajtamaradt és a hús ki volt szárítva. Javaslatom a mellet a bőrös oldalán irdalni és 4 percig pirítani , majd csak utána kockázni és rózsaszínre ill. igény szerint pirítani. Az egyik vendégünk hamburgert kért ami ízlett Neki.Fejlődőképes hely !

Köszönet neki: ivancapelli
Értékelés időpontja: 2018. február 24. mobiltelefonon

Házhozrendelve, beülve is tökéletes. Gratulálok a szakácsnak, nagyon finom minden, a gyerekek is imádják.

Köszönet neki: Péter B
Értékelés időpontja: 2017. december 2. mobiltelefonon

Nagy adagok, ízléses tálalás,kedves kiszolgálas,korrekt árak. Egy leves és főétel ebédre,és elvitellel otthon vacsorára is tökéletesen elegendő volt. Köszönjük,visszatérünk

Köszönet neki: Nomad703189
Értékelés időpontja: 2017. október 29. mobiltelefonon

Ötletes megoldások, mind a designban mind a tálalás tekintetében. Nem túl nagy a hely, így nagyobb társaságok számára nem ideális, néhány fős családi ebéd, esetleg egy lazulós páros vacsi remek helyszíne lehet. Sajnos pont egy vasárnap déli időszakban sikerült ellátogatni, ami nem volt szerencsés mert a konyha úszott a házhozszállítós rendelésektől és sokat kellett várni, de többször is elnézést kert a pincérünk. Aki egyébként nagyon kedves és figyelmes volt, a kislányomnak külön Minnie egeres poharat hozott, amit ő nagyon értékelt. Az ételek finomak, szépen tálaltak és nagyon barátságos árakon érkeztek. Vissza kell meg mennünk mert ezt a sok várakozás miatt kicsit feszültek voltunk és szívesen töltenék ezen a hangulatos helyen jó kedvű én is időt.

Köszönet neki: Szsramona

A következőt megtekintő utazók: Bakterhaz Bisztro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bakterhaz Bisztro? Ossza meg benyomásait!