“Családias étterem”
Koronakert Etterem értékelése

Koronakert Etterem
Értékelés időpontja: 2018. október 10.

Nagyon szépen gondozott külső környezet, ahol a gyerekek elmozoghatnak két fogás között. Egyébként ízlésesen tálalt ételek, átlagos ízben. A pincérek nem mindegyike használja a köszönöm udvariassági formulát. Az árak alkalmazkodnak a külső-pesti viszonyokhoz.

Köszönet neki: Ponyvás S

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 13. mobiltelefonon

Már több alkalommal látogattunk el a Koronakert étterembe, és eddig nem csalódtunk. Izgalmas ételek, gazdag kínálat fogadja a betérőt, a pincérek nagyon kedvesek és udvariasak. Igaz, hogy nem az alacsony árkategóriába tartozik a hely, de megéri, ha az ember nem a szokványos rántotthús-sültkrumpli szintű kulináris élményre vágyik. És bár sokaknak ez részletkérdés, én például imádom, hogy a tányérok szemet gyönyörködtetőek is, a tálalás egészen művészi. Mi biztosan sokszor választjuk még a Koronakertet egy-egy jeles alkalom megünneplésének helyszínéül.

1  Köszönet neki: KrisztinaK367
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25. mobiltelefonon

Spontán érkeztünk, előzetes bejelentkezés nélkül szombat ebéd időben, ennek ellenére a felszolgálók rögtön asztallal szolgáltak és végig nagyon szívélyesek voltak. Az ételek (halak, húsok) is kifogastalanok voltak, a kerthelyiség kellemes, árnyékos. Ajánlom mindenkinek!

1  Köszönet neki: FarkasM18
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25.

Az étlapon kicsit megvariált, de a magyar gyomornak nem idegen ételek találhatók. Ettünk hideg fekete ribizli levest, ami nagyon jól volt elkészítve és ötletnek is kiváló. A húsleves macesz gombóccal jó minőségű húsleves volt, újragondolt macesz gombóccal, ez volt benne a kis csavar. Ízlett az őrségi töltött borda, aminek a tölteléke nagyon finom, nem a megszokott. A narancsos szarvasraguban bőségesen volt nagyon szép, hibátlan hús. Itt annyit módosítottam volna, hogy pl. több gyümölcsöt vagy lekvárt kellene még hozzátenni, mert a csodás hús és a remek fánk kicsit száraz falatokat adott ki a végére. Végül dicsérném még a túrógombócot, ami a sok tejfellel, jó édes-savanykás egyensúllyal nagyon ízlett. A séf ötletes, igyekszik kis érdekességeket, újdonságokat vinni az ételekbe anélkül, hogy nagyon elvinné a furcsaságok világába. Az alapanyagok minősége pedig kiváló.

Rendes adagok, reális árak, igényes konyha és helyszín. A kiszolgálás udvarias, elegáns. Kellemes kerthelyiséges része is van, ami ritka plusz a pesti étteremkínálatban, de a belső terek is szépek, tágasak, klimatizáltak. A belvárosból nem könnyű odatalálni, de a könyéken biztosan vezető minőségű hely, ajánlom felkeresni, kipróbálni.

2  Köszönet neki: Trail688146
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Hibátlan volt minden, és nagyon korrekt a kiszolgálás. Kevés helyen ettem olyan finom bélszint, mint itt. Ár érték arány tökéletes! Jövünk vissza

1  Köszönet neki: istvan k

A következőt megtekintő utazók: Koronakert Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Koronakert Etterem? Ossza meg benyomásait!