“BORZALOM”

Konyha: Amerikai
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2018. október 9. mobiltelefonon

Egyszerűen szánalmasnak és felháborítónak tartom a személyzetet aki egy emberben “szakács” és pultos!!Arról nem is beszèlve hogy beléptünk és ahelyett h üdvözölt volna minket a telefonját nyomkodta és az “menü” botrány...3600 egy “bacon”burger...
Majd nagy szájhúzgálva elkezdte volna a rendelést..inkább meggondoltuk magunkat!
SOHA TÖBBET W35!!!

Köszönet neki: AdriennT43

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 27.

Nagyon finom volt a hamburger. Nem volt csöpögős mégis szaftos. Nagyon régen ettem olyan hamburgert ami ennyire ízletes! Mindenkinek szívből ajánlom.

Köszönet neki: Baranyai_David
Értékelés időpontja: 2018. március 22. mobiltelefonon

A legjobb hamburger amit mostanában ettem. A hús nagyon jól volt elkészítve, a hasáb és a lilakáposzta is igazán különleges volt. A kiszolgálás gyors. If u want a great burger this is the place.

Köszönet neki: AttilaB558
Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

Már sokszor hallottam jókat erről az étteremről és most minden be is igazolódott. Tényleg minőségi black angus marhából készült húspogácsát kaptam nagyon-nagyon finom buciban. Visszajövök még máskor is.

Köszönet neki: János K
Értékelés időpontja: 2018. február 6. mobiltelefonon

A kedvenc burgerezőm Budapesten, ha valaki nem ismeri a baráti körömből, azonnal megmutatom neki, eddig 100%-os az elégedettségi arányunk :)

Köszönet neki: kittyy7
Bela B, a W35 alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. február 7.

Köszönjük megtisztelő vèlemènyed.

A következőt megtekintő utazók: W35 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: W35? Ossza meg benyomásait!