“Magyar konyha”

Csalánosi Csárda - Óbuda
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

A névhez illő beltér, segítőkész személyzet. A névhez illő étlap. Talán egy kicsit lassabb konyha, az étel megfelelő, semmi extra. A giga méretű adagok szerelmesei imádni fogják a helyet.

Köszönet neki: janosm389

Értékelés időpontja: 2018. március 9.

Elképesztő adagok, választék, a csárdavilágra utal, de mégis jobb annál, hiszen pár éves környezet, semmi nem lepukkant, klasszikus felszolgáló modor, nagyon szeretem. Nem "időutazás", mert mai igények szerint összerakott csárda. Van pár étterem, ami helyett mindig kipróbálhatnék egy újat, de valahogy kénytelen vagyok visszamenni huszadszor is. Ez ilyen.

Köszönet neki: oszkarsag
Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Minden rendben volt. Vasárnap délben foglalás nélkül mentünk ebédelni. Az ételek finomak , az adagok óriásiak. Több panaszt is olvastam , de mi mindennel elégedettek voltunk.

Köszönet neki: DoktorM2
Értékelés időpontja: 2017. december 25. mobiltelefonon

Óriási adagok. Kitűnő magyaros ízek. Tradicionális tálalás. Jó kiszolgálás. Elégedettek voltunk. Visszatérő vendég vagyok.

Köszönet neki: EngelLaszlo
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Bőséges talak, magyaros ízvilag. Kedves kiszolgalas. Az unnepseg vege felé, mar kevesebbett törődötek velunk a felszolgalok....

Köszönet neki: ana201709

A következőt megtekintő utazók: Csalánosi Csárda - Óbuda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Csalánosi Csárda - Óbuda? Ossza meg benyomásait!