“sas utca kiválosága”
Evidens Bistro értékelése

Evidens Bistro
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. október 10.

különlleges szakmai hozá értés a pincérek felöl a kiszolgálás fözés és a friss ételek elkészitése az asztalnál komunikácio jó az ét

Köszönet neki: CafePubB

Értékelés időpontja: 2017. június 29. mobiltelefonon

Imádjuk a jó kis magyaros ízeket és ezeket itt mindig meg is kapjuk! Igaz most a bikini szezonra való tekintettel a bélszínt spárga körettel kértem ;))

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: 205janac
Értékelés időpontja: 2017. június 26. mobiltelefonon

Fantasztikus élményben volt részünk szezonális finom ételek az ajánlatból különlegesen ízletesek a hangulatában is kiemelkedő az étterem. A szerviz tökéletes barátságosak, segítőkészek. A társaságunkból egytől egyig mindenkinek ízlett az étel és ital. Mi visszatérünk . Köszönjük szépen!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: PegazusK
Értékelés időpontja: 2017. március 22.

Bátran választhat az ember az étlapról vagy a heti ajánlatból, csalódni biztosan nem fog. Az ételek íze, minősége mindig kiváló, a mennyiség több mint bőséges. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Legutóbb a heti ajánlat magyaros-olaszos ízeivel varázsoltak el bennünket. A hideg mozzarella-krémleves házi aszalt paradicsomkrémes grissinivel igazán üdítően friss ízű, remélem a nyári kínálatból sem fog hiányozni.
Főételként borjú bécsit ettem, amit mozzarellával szórt, tejfeles lángosként, snidlinges, bazsalikomos és Pecorino sajtos burgonyapürével tálaltak, feleségem választása az Osso bucco-ra esett borsos parmezánmártással és aszalt paradicsomos, mozzarellás burgonyával. Egyikünk sem csalódott.
Desszertként pedig megkóstoltuk az epres túrótortát ricottával, joghurtfagylalttal és crumble-lel. Méltó lezárása volt vacsoránknak.
Köszönjük az Evidens csapatának, hogy ismét lenyűgöző ételeket alkottak.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Geee80
Értékelés időpontja: 2017. március 20. mobiltelefonon

Másodszor látogattam el az étterembe és most sem bántam meg!A heti ajánlatban szereplő burgonyában sült rákot kostoltam a barátom pedig feta sajttal töltött palacsintát!A házi limonádé az fenséges és a pincérek nagyon kedvesek!A túrotorta nagy meglepetés volt!

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: dredd01

A következőt megtekintő utazók: Evidens Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Evidens Bistro? Ossza meg benyomásait!