“Evidens”
Evidens Bistro értékelése

Evidens Bistro
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. január 12. mobiltelefonon

A lehető legjobb kiszolgálás és figyelmesség. Remek ízek, tökéletes tálalás, a hangulata kellemes. Az asztalnál készülő ételek zseniálisak.

Köszönet neki: László F

Értékelés időpontja: 2017. november 12. mobiltelefonon

Barátaimmal jártam itt ismét. Mint korábban, most sem csalódtunk. Már a telefonos asztal foglalásunkkor is igen figyelmesek voltak velünk és az sem jelentett különösebb problémát, hogy kénytelenek voltunk az időpontot és a létszámot is módosítani.
Érkezéskor az ajtóban várták az asztalt foglaló személyeket és azonnal az asztalhoz kísértek minket. Mind az ital, mind az étel rendeléséhez részletes ital és étel bemutatást kaptunk, így valóban könnyebb volt választani az egyébként igen nagy választékból.
Az ételek, mint mindig, nagyon finomak voltak, kifejezetten élvezetes tállalással. Persze, az adagok még mindig nagyok, nem is mindenki bírta megenni mindet.
A személyzet barátságos, jó kedvű, láthatóan élvezettel végzi a munkáját és tényleg érezhető, hogy a vendégért van.
Csak ajánlani tudom ezt az éttermet, itt még sosem csalódtunk!

Köszönet neki: 856andr_sn
Értékelés időpontja: 2017. október 10.

különlleges szakmai hozá értés a pincérek felöl a kiszolgálás fözés és a friss ételek elkészitése az asztalnál komunikácio jó az ét

Köszönet neki: CafePubB
Értékelés időpontja: 2017. június 29. mobiltelefonon

Imádjuk a jó kis magyaros ízeket és ezeket itt mindig meg is kapjuk! Igaz most a bikini szezonra való tekintettel a bélszínt spárga körettel kértem ;))

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: 205janac
Értékelés időpontja: 2017. június 26. mobiltelefonon

Fantasztikus élményben volt részünk szezonális finom ételek az ajánlatból különlegesen ízletesek a hangulatában is kiemelkedő az étterem. A szerviz tökéletes barátságosak, segítőkészek. A társaságunkból egytől egyig mindenkinek ízlett az étel és ital. Mi visszatérünk . Köszönjük szépen!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: PegazusK

A következőt megtekintő utazók: Evidens Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Evidens Bistro? Ossza meg benyomásait!