“Csodálatos”
Evidens Bistro értékelése

Evidens Bistro
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Házhoz szállítás, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 3. mobiltelefonon

Csodálatos ételek, kifogástalan kiszolgálás, csodálatos ízek és bőséges adag ételek. Köszönjük az élményt, sikerült örömet szerezni a látogatással szüleimnek! Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Niki L

Értékelés időpontja: 2018. május 19. mobiltelefonon

Már sokadjára jártam tegnap itt. A teraszon kaptunk asztalt. Sokan voltak, de elégedetlen vendéget nem lehetett látni. A személyzet figyelmes, segítőkész, láthatóan jól képzett és a szakmájának élő személyekből lett összeválogatva.
Mint annyiszor, most sem csalódtunk az étlap kínálatában, de az elkészült ételekben sem. Bátran merem állítani, hogy ilyen finom és ilyen óriási adagok, ennyi figyelmességgel övezve szinte máshol nincs is, csak itt.

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: 856andr_sn
Értékelés időpontja: 2018. április 14. mobiltelefonon

Forgalmas hely, zsúfolt terasz. Figyelmes ès gyors kiszolgálás, nagyon jó ízű ételek. Talán csak a köretek lógnak ki kicsit az összhatásból és a roston sült fogasfilé könnyedsége elveszett a tejfölös sajtos lángos mellett. Ám a halak és a húsok is profi módon voltak elkészítve.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: juditbedi
Értékelés időpontja: 2018. január 12. mobiltelefonon

A lehető legjobb kiszolgálás és figyelmesség. Remek ízek, tökéletes tálalás, a hangulata kellemes. Az asztalnál készülő ételek zseniálisak.

Köszönet neki: László F
Értékelés időpontja: 2017. november 12. mobiltelefonon

Barátaimmal jártam itt ismét. Mint korábban, most sem csalódtunk. Már a telefonos asztal foglalásunkkor is igen figyelmesek voltak velünk és az sem jelentett különösebb problémát, hogy kénytelenek voltunk az időpontot és a létszámot is módosítani.
Érkezéskor az ajtóban várták az asztalt foglaló személyeket és azonnal az asztalhoz kísértek minket. Mind az ital, mind az étel rendeléséhez részletes ital és étel bemutatást kaptunk, így valóban könnyebb volt választani az egyébként igen nagy választékból.
Az ételek, mint mindig, nagyon finomak voltak, kifejezetten élvezetes tállalással. Persze, az adagok még mindig nagyok, nem is mindenki bírta megenni mindet.
A személyzet barátságos, jó kedvű, láthatóan élvezettel végzi a munkáját és tényleg érezhető, hogy a vendégért van.
Csak ajánlani tudom ezt az éttermet, itt még sosem csalódtunk!

Köszönet neki: 856andr_sn

A következőt megtekintő utazók: Evidens Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Evidens Bistro? Ossza meg benyomásait!