“Kitűnő választás!”
Evidens Bistro értékelése

Evidens Bistro
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Házhoz szállítás, Kültéri asztalok, Rezervátumok
Értékelés időpontja: 2018. december 23. mobiltelefonon

Gyönyörű hely, gyors és kedves kiszolgálás. Az étel leírhatatlanul finom volt (mindenki figyelmébe ajánlom a vargánya krémlevest, az egyik legjobb leves amelyet valaha ettem). Ha itt randiztok biztos hogy felejthetetlen élményben részesültök! :)

A látogatás dátuma: 2018. december
Köszönet neki: Bence P

Értékelés időpontja: 2018. november 19. mobiltelefonon

Fantasztikus kiszolgálás, figyelmes, kedves kiszogáló személyzet.
Az ételek tökéletesek és laktatóak. Igazi magyar ételek tökéletesen elkészítve. A következő házassági évfordulón is az Evidensbe fogunk jönni.

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: Inspire50829287902
Értékelés időpontja: 2018. november 7. mobiltelefonon

Magyaros ízek Baráti hangulat Udvarias kiszolgálás !!Ajánlom mindenkinek!!Az étlap átgondolt mindenki kedvére!!

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: csocsogo44
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 30. mobiltelefonon

Előétel borzalmasan finom volt. Utána pedig a “nahát isteni” kategória.
Mindenkinek ajánlom. A desszertként elfogyasztott somlói galuska mindent vert eddigi életemben.

Köszönet neki: Trek739019
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 3. mobiltelefonon

Csodálatos ételek, kifogástalan kiszolgálás, csodálatos ízek és bőséges adag ételek. Köszönjük az élményt, sikerült örömet szerezni a látogatással szüleimnek! Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Niki L

A következőt megtekintő utazók: Evidens Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Evidens Bistro? Ossza meg benyomásait!