“Szuper étterem”

Buddha Express - Szent István
Konyha: Thai
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Értékelés időpontja: 2015. december 4.

Idén nyáron voltunk az étteremben a párommal. Finom ételek, kedves a kiszolgálás, nagyon meg voltunk mindennel elégedve!

Köszönet neki: roland7501

Értékelés időpontja: 2015. december 4.

Gyors, kedves kiszolgálás, az ételek finomak, frissek. Átlag árak. Némelyik étel nem volt elég meleg.

Köszönet neki: Zsuzsi83
Értékelés időpontja: 2015. december 3.

Gyors kiszolgálás, finom ételek friss kiváló alapanyagokból :) Ajánlom mindenkinek aki még nem próbálta ,hogy tessék betérni !!

Köszönet neki: Szegiv
Értékelés időpontja: 2015. december 3. mobiltelefonon

Minden nagyon izletes volt! Parommal unnepeltunk honapfordulot, de mihamarabb szeretnenk megismerelni az estet. Csak ajnlni tudom! Kulonleges, pikans izvilag, jo hangulat!

Köszönet neki: Ádám S
Értékelés időpontja: 2015. december 3.

Kedves kiszolgálás, szuper ételek, hamar elkészül és mindig friss. Akár helyben fogyasztva, akár elvitelre. A déli menüt is nagyon szerettem, amíg volt.

Köszönet neki: SNora1979

A következőt megtekintő utazók: Buddha Express - Szent István ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Buddha Express - Szent István? Ossza meg benyomásait!