“Egyszerűen nagyszerű :)”

Buddha Express - Szent István
Konyha: Thai
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Értékelés időpontja: 2015. december 20.

Kétszer-háromszor ettem itt eddig, mindig valami mást, de mindig isteni volt :D. Általában összeválogattam a kajáimat, és egyszer, amikor valami "furcsa" dolgot mondtam, egyből mondták a dolgozók, hogy azt nem így szokták, és szerintük úgy nem lenne finom, hanem válasszam inkább azt a másik szószt. És láss csodát, tényleg baromi finom lett úgy, ahogy mondták :D.
Tényleg, csak ajánlani tudom őket, nagyon kedvesek a dolgozók, a kaja meg kiváló.

A látogatás dátuma: 2015. november
Köszönet neki: 432annabanana

Értékelés időpontja: 2015. december 18.

Isteni volt az étel! Thai tésztát ettem császárszalonnával és bébikukoricával, és sokkal jobban ízlett, mint eddig bárhol!

Köszönet neki: strauszkinga
Értékelés időpontja: 2015. december 12.

Nagyon kedvesek a dolgozók, a hely jó és azzal együtt, hogy egy légtérben készítik el az ételeket sem lesz az embernek thai konyha illata miután kimegy az étteremből (ami elég fontos, mivel sok helyen nem figyelnek oda erre). Az ott dolgozók pedig még azt sem bánják, ha kikérdezed őket a kedvenc összeállításukról :)

Köszönet neki: Halieszter
Értékelés időpontja: 2015. december 11.

ha ázsiai ízekre vágysz, itt tutira megkapod. Mind a "összeválogatós" mind a a la carte ételek nagyon finomak és az adagok is bőségesek :)

A látogatás dátuma: 2015. november
Köszönet neki: Zsaffa
Értékelés időpontja: 2015. december 8. mobiltelefonon

Barátságos és szupergyors kiszolgálás, friss ételek! A zöld curry tényleg csípős!
A héten még biztos jövök vissza ide.

Köszönet neki: AndrasH

A következőt megtekintő utazók: Buddha Express - Szent István ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Buddha Express - Szent István? Ossza meg benyomásait!