“Ismét isteni :)”

Buddha Express - Szent István
Konyha: Thai
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Értékelés időpontja: 2016. július 16. mobiltelefonon

Sokadszor voltunk ma is az étteremben és ismét Bangkokban érezhettük magunkat az ízeken keresztül. A levesek is kifogástalanok, a főételek pedig az összeállítás szabadságával teljes értékű élményt nyújtanak. Néha előfordul ugyan, hogy egy-egy alapanyagból kifogynak, ebbe már többször belefutottunk, de sebaj.
Thai ízélmény és frissesség 5*
Kifejezetten ajánlom az ázsiai ízek iránt érdeklődőknek!

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: Seaside656888

Értékelés időpontja: 2016. február 13.

A PadThai szószok túl sós, a tamarind ízét egyáltalán nem lehet érezni. A zöldésgeket túlsütik. A Piros curry szósznál is a só elnyomja a többi ízt, valamint nem elég fűszeres. A kiszolgálás nem túl kedves. Nem ajánlanám semmiképpen.

A látogatás dátuma: 2016. február
Köszönet neki: Viktor A
Értékelés időpontja: 2015. december 20.

Kétszer-háromszor ettem itt eddig, mindig valami mást, de mindig isteni volt :D. Általában összeválogattam a kajáimat, és egyszer, amikor valami "furcsa" dolgot mondtam, egyből mondták a dolgozók, hogy azt nem így szokták, és szerintük úgy nem lenne finom, hanem válasszam inkább azt a másik szószt. És láss csodát, tényleg baromi finom lett úgy, ahogy mondták :D.
Tényleg, csak ajánlani tudom őket, nagyon kedvesek a dolgozók, a kaja meg kiváló.

A látogatás dátuma: 2015. november
Köszönet neki: 432annabanana
Értékelés időpontja: 2015. december 18.

Isteni volt az étel! Thai tésztát ettem császárszalonnával és bébikukoricával, és sokkal jobban ízlett, mint eddig bárhol!

A látogatás dátuma: 2015. december
Köszönet neki: strauszkinga
Értékelés időpontja: 2015. december 12.

Nagyon kedvesek a dolgozók, a hely jó és azzal együtt, hogy egy légtérben készítik el az ételeket sem lesz az embernek thai konyha illata miután kimegy az étteremből (ami elég fontos, mivel sok helyen nem figyelnek oda erre). Az ott dolgozók pedig még azt sem bánják, ha kikérdezed őket a kedvenc összeállításukról :)

A látogatás dátuma: 2015. december
Köszönet neki: Halieszter

A következőt megtekintő utazók: Buddha Express - Szent István ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Buddha Express - Szent István? Ossza meg benyomásait!