Mai nyitvatartás: 10:00 - 22:00
Csodahely

Ez a hely egyszerűen tökéletes. Mélyszöveti masszázson voltam, és engem a hely hangulata, a... olvasson tovább

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés

Értékelés időpontja: 2020. március 13.
J1228T
Feledhetetlen élmény

Kifejezetten pároknak ajánlanám a helyet, akik szeretnének romantikázni kicsit, de nem fér bele az... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. február 24.
ritucijakab
Mind a(z) 710 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Fantasztikus elmeny egy varazslatos helyen! Teljes kikapcsolodas, ajanlom mindenkinek! Szemelyzet profi es figyelmes.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: NCsilla90
Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Mandala day spa...... ez a név mindenképpen egyet jelent nekem Balázs masszőr varázslatos rózsaszirmos marakesh hammamjával......ajànlom mindenkinek.... lenyügöző élmény testnek és léleknek egyaránt!köszönöm Tünde

A program dátuma: 2017. december
1  Köszönet neki: Sherpa757352
Értékelés időpontja: 2018. február 11.

Nagyon jól éreztem magam. A hely egyedülálló. Tökéletes kikapcsolódást nyújt. A szolgáltatás pazar. Ajánlani tudom mindenkinek

Köszönet neki: nelli_bernath
Értékelés időpontja: 2018. február 8.

Nagyon kellemes, igényes es szép hely. figyelmes, segítőkész, szakképzett személyzet. Profi fogadtatas.

Köszönet neki: Zsófia B
Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Mar tobbszor jartam a Mandalaban, kellemes, nyugodt legkor. Teljesen feltoltodok a kezelesek vegere. Alkalmazottak nagyon kedvesek, udvariasak!Ajanlom mindenkinek!❤️

Köszönet neki: Erzsebet K