Mai nyitvatartás: 10:00 - 20:00
Csodahely

Ez a hely egyszerűen tökéletes. Mélyszöveti masszázson voltam, és engem a hely hangulata, a... olvasson tovább

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés

Értékelés időpontja: 2020. március 13.
J1228T
Feledhetetlen élmény

Kifejezetten pároknak ajánlanám a helyet, akik szeretnének romantikázni kicsit, de nem fér bele az... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. február 24.
ritucijakab
Mind a(z) 709 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 15.

Másod ízben voltam többed magammal a Mandala Day Spa szeretetteljes kuckójában! Mintha egy másik világba érkeznék, olyan szép és felejthetetlen az élmény. Egy kivételes és egyedülálló alkalom miatt kerestük fel és a nap végén ez a helyszín a tökéletes szolgáltatással feltette a koronát az ünnepre! Köszönjük ! A masszőröknek külön a páratlan élményt!

Köszönet neki: amerys65
Értékelés időpontja: 2018. március 15.

A lánybúcsúmat tartottuk itt a hugaimmal és Édesanyámmal. Minden kért szolgáltatás tökéletes volt, a felszolgált saláta és szusi vacsora pezsgővel és csoki bonbonnal pedig bőséges! Már sokadszorra voltam a Mandala Day Spa-ban de még mindíg úgy érzem hogy a testemnek-lelkemnek egyaránt fantasztikus ellazulást és feltöltődést biztosít!

Köszönet neki: Dóra G
mandaladayspa, a Mandala Day Spa alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. május 17.

Köszönjük az 5 csillagos értékelést. Reméljük nemsokára ismét ellátogatnak hozzánk.

Üdvözlettel:

Mandala Day Spa

Értékelés időpontja: 2018. március 8.

Gyönyörű hely, igényes szolgáltatások, igazi kikapcsolódás. Legszívesebben az egész napot ott töltöttük volna.

Köszönet neki: GoPlaces654979
Értékelés időpontja: 2018. március 7.

Tökéletesen megvoltam elégedve a szolgáltatással, gyönyörű környezet és nyugalom áradt a Mandala nyújtotta élvezetekből.

Köszönet neki: szekelyzsofia
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

A nyitás óta kedvelem, a felujitás óta most voltam elöször, de most sem csalódtam. Igazi spa, ár-èrtêk arányban is megfelelő

A program dátuma: 2018. március
Köszönet neki: Nelly B