“Bp egyik vagy talán a legjobb szórakozóhelye”
Peaches and Cream Club értékelése

Peaches and Cream Club
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
Tulajdonos leírása: R'N'B MUSIC ALL NIGHT LONG!
Értékelés időpontja: 2016. november 28.

Nagyon sok jó élményem fűződik a helyhez, még ha nem is minden hétvégén de havonta egyszer ellátogatunk a helyre, és mindig ugyan olyan jól érezzük magunkat.
ugyan sokan ócsárolják a helyet, de ez mind csak aljas rágalom ! Mindenki barátságos kedves, mint a portaszolgálat mint a kiszolgálók !

Köszönet neki: M_Lali95

Egy TripAdvisor-tag
Értékelés időpontja: 2016. április 4. mobiltelefonon

Leges legjobb hely. Kedves biztonságiak, tiszta mosdó, kedves felszolgálók/pultosok. Jó zenék. Jó bulik. Kell ennél több?:)

1  Köszönet neki: Egy TripAdvisor-tag
Értékelés időpontja: 2016. január 30. mobiltelefonon

Elsőosztályú vendéglátás. Nem szoktam gyakran bulizni, de ha szórakozni akarunk,akkor csak ide megyunk. Rugalmas asztalfoglalas. Minőségi italok nagy valasztekban, mivel nagyon valogatos vagyok, nehez engem lenyugozni, de itt a legfinabb pezsgoket kosolhattam. Imádom a szemelyzetet, nagyon kedvesek mindannyian. Egyetlen club ahol otthon erzem magam. Batran ajanlom azoknak akik tenyleg szeretik a szep környezetet es szeretik a nagy bulikat. Tenyleg igazi amerika a mi kis orszagunkban. 5 csillaggal ertekelném. Koszonom szepen Kriszti

Köszönet neki: Krisztina D
Értékelés időpontja: 2016. január 23. mobiltelefonon

Még sosem voltam ezen a helyen, viszont, mindig is vonzott, úgyhogy rászántam magam és elmentem 2 haveraommal! Fél órával a nyitás előtt álltunk be a sorba!
Nem volt ez még gond, az egy kivárható idő a fél óra!
Csak az volt felháborító, hogy 22:00 kor kapunyitás van, és mi még 22:30 kor is még kint álltunk egy tapottat sem mozdulva előrefelé, nah jó az hazugság lenne, hogy egy tapottat sem, mert 2-3 lépést haladtunk előre...
Jah és megkérdezve a kinti őröket, hogy hogyan történik a beengedés, azt a választ kaptam, hogy annyi embert engednek be szépen lassan amennyit a ruhatár elbír!
Puff neki..., akkor itt mi sarkon is fordultunk!!!
Értem, hogy van ingyenesen igényelhető kártya, ami segít abban, hogy be tudjak menni sorbanállás nélkül, nah de az, hogy akinek nincs ilyen kártyája akkor az vessen magára és áljon akár 1 órát is sorba, főleg most télen???
Mondjuk ez jó taktika arra, hogy kevés "korlátlan italfogyasztásos" karszalagot adjanak el!
Mert mondjuk én szerettem volna megvenni 990-ért, de hogy ha nem jutok be 23:00 előtt, mert csigatempóban engedik be az embereket!
Az embernek legalább van ideje kint jégcsappá fagyni!

Köszönet neki: kunglmihaly
PGproducer, a Peaches and Cream Club alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. január 26.

Kedves Mihály,

sajnálom hogy nem sikerült bejutni mert hatalmas buli volt aznap is, de 4 opció van a sor kikerülésére, 1. Soron kívüli belépő, 2. Peaches Purple Card/díjtalan/, 3. Asztalfoglalás, 4. VIP belépő, amennyiben egyikkel sem el, úgy igen, mindenki maga előtt fog bejutni. A korlátlan karszalagra kitérve, azzal hogy a sima sor lassan halad meg nem adunk el kevesebbet, mivel akik megelőzik Önt, ugyanúgy megvásárolhatják. Azon az estén a 990huf-os karszalagból 230 db fogyott, tehát egy óra alatt ennyit vásároltak és 550 fős engedéllyel rendelkezünk, tehát majdnem az össz befogadó létszámunk fele...

Köszönöm hogy leírta élményét és még egyszer sajnálom hogy negatív lett.

Papp Gergely /Gregory/, the Executive Producer of Peaches and Cream, Budapest
+36703818380

Értékelés időpontja: 2015. december 29.

Az ember, amikor elmegy egy szórakozóhelyre mindig aszerint értékeli a látottakat, hogy milyen érzéseket kelt benne az adott hely. Közel van szinte mindenhez. Nagyon színvonalas a kialakítása, tartalmaz például olyan helyeket, ahova kényelmesen le lehet ülni. Nagyon jó akcióik vannak és vieoklipeket is meg lehet tekinteni az általuk kirakott TV készülékeken. Sokkal jobb helynek tartom a város többi szórakozóhelyénél.

Köszönet neki: gellert94

A következőt megtekintő utazók: Peaches and Cream Club ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Peaches and Cream Club? Ossza meg benyomásait!