“Nagyszerű hely ”
Peaches and Cream Club értékelése

Peaches and Cream Club
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
Tulajdonos leírása: R'N'B MUSIC ALL NIGHT LONG!
Értékelés időpontja: 2017. február 28. mobiltelefonon

Régen én is hallottam hogy ez nem jó hely...aztán egyszer elmentem és valami eszméletlenül jó volt a hangulat kiszolgálás minden szóval csakis ajánlani tudom!!! ;) Budapest egyik legjobb szórakozó helye!

Köszönet neki: José M

Értékelés időpontja: 2017. január 15.

Hangsúlyozom előre, hogy az eset kb 1 éve történt, azóta lehet már nem is dolgoznak itt a "kedves" személyzet tagjai,

Maga a hely jó lenne, mert szép a mosdó, a tánctér, zene is jó...viszont az akkori személyzet hozzáállása felháborító volt.
Kezdődött ott, hogy a több méteres sor kb. sehova nem haladt, mivel mentek előre nagyobb csapatok és egy kis kenőpénz elfogadása után a biztonsági őr beengedte őket várakozás nélkül.
Aztán a ruhatárba leadtuk a cuccunkat, benne volt egy doboz cigi a kabátomban, ami távozásra eltűnt valahogy...
Következő: korlátlan italfogyasztásos karszalagunk volt, kikértünk magunknak 5 tequilát, de csak 4et kaptunk. Jeleztük a problémát, mire a pultos nem akarta kiadni az ötödiket mert hogy ő nem 4et adott hanem 5öt és ezek szerint azt már megittuk....Persze, valószínűleg hazudunk, korlátlan italfogyasztásos karszalaggal tök logikus lenne. Aztán nagy nehezen kiadta az ötödiket is, de a kollégáinak még hangosan lehordott bennünket, hogy milyen suttyók vagyunk.

Szóval...mint már említettem, lehet hogy azóta megváltozott akár a teljes személyzet, de nekünk akkor annyira elment a kedvünk a helytől, hogy valószínűleg nem fogunk soha adni nekik egy második esélyt...

6  Köszönet neki: Tamara C
Értékelés időpontja: 2016. november 28.

Nagyon sok jó élményem fűződik a helyhez, még ha nem is minden hétvégén de havonta egyszer ellátogatunk a helyre, és mindig ugyan olyan jól érezzük magunkat.
ugyan sokan ócsárolják a helyet, de ez mind csak aljas rágalom ! Mindenki barátságos kedves, mint a portaszolgálat mint a kiszolgálók !

Köszönet neki: M_Lali95
Egy TripAdvisor-tag
Értékelés időpontja: 2016. április 4. mobiltelefonon

Leges legjobb hely. Kedves biztonságiak, tiszta mosdó, kedves felszolgálók/pultosok. Jó zenék. Jó bulik. Kell ennél több?:)

1  Köszönet neki: Egy TripAdvisor-tag
Értékelés időpontja: 2016. január 30. mobiltelefonon

Elsőosztályú vendéglátás. Nem szoktam gyakran bulizni, de ha szórakozni akarunk,akkor csak ide megyunk. Rugalmas asztalfoglalas. Minőségi italok nagy valasztekban, mivel nagyon valogatos vagyok, nehez engem lenyugozni, de itt a legfinabb pezsgoket kosolhattam. Imádom a szemelyzetet, nagyon kedvesek mindannyian. Egyetlen club ahol otthon erzem magam. Batran ajanlom azoknak akik tenyleg szeretik a szep környezetet es szeretik a nagy bulikat. Tenyleg igazi amerika a mi kis orszagunkban. 5 csillaggal ertekelném. Koszonom szepen Kriszti

Köszönet neki: Krisztina D

A következőt megtekintő utazók: Peaches and Cream Club ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Peaches and Cream Club? Ossza meg benyomásait!