Mai nyitvatartás: Zárva
Koszonjuk David

Nagyon jo volt zene. Nem kellett fieztnunk es a legjobb hely budapesten. Ajanlom h ide gyertek ha... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. február 21.
476bal_zsa
Koszonjuk David

Eljepszetoen jo a hely a zene megfelelo es a kiszolgalas is tokeletes a pincerek jofejek heieiejejek

Értékelés időpontja: 2020. február 21.
Hejebehdidbeidbdisow
Mind a(z) 1 217 értékelés megtekintése

1 217 találat
1 050
1 050
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Legjobb hely! Jó kiszolgálás, jó zene és mindig full house minden héten megéri lemenni mindenkinek ajánlom.

A program dátuma: 2018. március
Köszönet neki: DaniB2253
Értékelés időpontja: 2017. március 2. mobiltelefonon

Jo megkozelithetoseg, a zene is rendben volt, viszont modszeresen tul nagy tomeg all sorba a bejutasert. Az arak atlagosak a tobbi szorakozohelyhez kepest.

A program dátuma: 2016. április
Köszönet neki: AnnaB15420
Értékelés időpontja: 2017. február 28. mobiltelefonon

Régen én is hallottam hogy ez nem jó hely...aztán egyszer elmentem és valami eszméletlenül jó volt a hangulat kiszolgálás minden szóval csakis ajánlani tudom!!! ;) Budapest egyik legjobb szórakozó helye!

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Tour688060
Értékelés időpontja: 2017. január 15.

Hangsúlyozom előre, hogy az eset kb 1 éve történt, azóta lehet már nem is dolgoznak itt a "kedves" személyzet tagjai,

Maga a hely jó lenne, mert szép a mosdó, a tánctér, zene is jó...viszont az akkori személyzet hozzáállása felháborító volt.
Kezdődött ott, hogy a több méteres sor kb. sehova nem haladt, mivel mentek előre nagyobb csapatok és egy kis kenőpénz elfogadása után a biztonsági őr beengedte őket várakozás nélkül.
Aztán a ruhatárba leadtuk a cuccunkat, benne volt egy doboz cigi a kabátomban, ami távozásra eltűnt valahogy...
Következő: korlátlan italfogyasztásos karszalagunk volt, kikértünk magunknak 5 tequilát, de csak 4et kaptunk. Jeleztük a problémát, mire a pultos nem akarta kiadni az ötödiket mert hogy ő nem 4et adott hanem 5öt és ezek szerint azt már megittuk....Persze, valószínűleg hazudunk, korlátlan italfogyasztásos karszalaggal tök logikus lenne. Aztán nagy nehezen kiadta az ötödiket is, de a kollégáinak még hangosan lehordott bennünket, hogy milyen suttyók vagyunk.

Szóval...mint már említettem, lehet hogy azóta megváltozott akár a teljes személyzet, de nekünk akkor annyira elment a kedvünk a helytől, hogy valószínűleg nem fogunk soha adni nekik egy második esélyt...

A program dátuma: 2016. február
14  Köszönet neki: TamaraC2256
Értékelés időpontja: 2016. november 28.

Nagyon sok jó élményem fűződik a helyhez, még ha nem is minden hétvégén de havonta egyszer ellátogatunk a helyre, és mindig ugyan olyan jól érezzük magunkat.
ugyan sokan ócsárolják a helyet, de ez mind csak aljas rágalom ! Mindenki barátságos kedves, mint a portaszolgálat mint a kiszolgálók !

A program dátuma: 2016. október
Köszönet neki: M_Lali95