“Baráti beszélgetésre kiváló”

Édesmindegy Desszertbár
55. helyezett 214 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Nemzetközi
Leírás: Egy izgalmas, egyedi hangulatú hely, ahol kellemes italok és zene társaságában kóstolhatod meg a legérdekesebb édességeket. Tányérdesszertek és tartok,isteni morzsapiték,kiadós reggelik és harapnivalók,ízletes kávé különlegességek, finom borok és sörök, hűsítő limonádék széles választéka... ez az Édesmindegy desszertbár.
Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Beugrottunk ide egy gyors ebédre, kávéra és csevelyre, ebből a szempontból szerintem kiváló. A kiszolgálás kissé flegma volt, alapvetően szerintem túlárazott a hely, de ez az elhelyezkedéséből is fakad. Az ételek finomak, inkább "nőiesen" könnyed adagok. A ribizlis mentás szörpük viszont mennyei. :)

Köszönet neki: Dezi99

Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Véletlenül "estünk" be,mert hívogató volt ablakon keresztül a látvány...csak egy kávéra,meg italra---de öröm volt az ott töltött idő...különleges és finom a Red menta limonádé, és a "személyzet" a kedvességével szintén elvarázsolt....

Köszönet neki: Pollino52
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6. mobiltelefonon

Remek desszertek es olyan is, ami cukormentes. Hangulatos terasz, arnyas fasor alatt. Kivalo kave hozza. Helyes szemelyzet, gyors kiszolgalas.

Köszönet neki: burgetpeter
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 10. mobiltelefonon

Mindenkinek (ételallergiásoknak is) ajánlom! Lassan törzshellyé válik, annyiszor megfordultam már itt, és sosem csalódtam! Abszolút pozitív, hogy nem az az átlagos cukrászda, ráadásul frissítik is a kínálatot, úgyhogy érdemes többször is felkeresni! Még nem ettem olyan sütijüket, amelyik nem hozta volna a szokásos magas színvonalat, emellett a limonádék és kávék is remekek! A friss gyümölcsöt semmiből nem sajnálják. Maga a hely kialakítása pedig igazán bájos és ízléses, bensőséges hangulatot áraszt.

Köszönet neki: FruzsinaF23
Értékelés időpontja: 2017. július 8. mobiltelefonon

Minden nagyon finom volt, jók az alapanyagok. A kiszolgálás gyors es kedves. Ár érték arány kifogásolható.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Venture719339

A következőt megtekintő utazók: Édesmindegy Desszertbár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Édesmindegy Desszertbár? Ossza meg benyomásait!