“Kultikus”
Trapez Pub értékelése

Trapez Pub
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Hasznos információ: Megvásárolható élelmiszer
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 1.

Életem eggyik legfinomabb vacsoráját ettem itt,ezúton is üdvözletem a szakácsnak. Kulturált személyzet ,igazi kuriozum pest szívébe,csak ajánlani tudom mindenkinek. Brékesség

1  Köszönet neki: Terebesi L
A legutóbbi értékelések erről: Trapez Pub
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2016. augusztus 25. mobiltelefonon

Régóta kerestem egy törzshelyet Pesten, a Trapézban megtaláltam. Jófej személyzet, remek ételek és árak.

1  Köszönet neki: Gábor N
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 19. mobiltelefonon

Korábban egy gyors italra ugrottunk be a feleségemmel, és azonnal tudtuk hogy visszatérünk. Nem bántuk meg sőt...
Gyors, kedves kiszolgálás, a hamburger pedig a hústól a zsemléig, a stake burgonyával bezárólag tökéletes volt.
Az alacsony árak, és a környezet pedig csak ráadás! Törzsvendégek lettünk :)

1  Köszönet neki: Révész T
Értékelés időpontja: 2016. április 24. mobiltelefonon

Hangulatos, baratsagos, kulonosen a hely dekoracioja ami megfogott, profi kiszolgalas jofej pultosokkal, nagyon jol ereztuk magunkat! :))

1  Köszönet neki: Gyugyi Á
Értékelés időpontja: 2016. február 27. mobiltelefonon

Az egyik legjobb kocsma Budapesten! Tokeletes a kiszolgalas, a pultosok baratsagosak, jok az arak :-) nagyon szuper hely :-)

Köszönet neki: Ágnes B

A következőt megtekintő utazók: Trapez Pub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Trapez Pub? Ossza meg benyomásait!