“Best I ever had”
Trapez Pub értékelése

Trapez Pub
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Hasznos információ: Megvásárolható élelmiszer
Értékelés időpontja: 2016. október 18. mobiltelefonon

legkedvencebb helyem Bp-n a legkedvencebb staffal ahol a legjobb embereket ismertem meg zsenialis italok fogyasztasa mellett

1  Köszönet neki: Dorci K

Értékelés időpontja: 2016. október 12. mobiltelefonon

Barátaim törzshelye, ami már egy ideje az én törzshelyemmé is vált. Igényes környezet, csoda vendéglátósok!!

1  Köszönet neki: Matild M
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 3.

a steakkrumpli itt a legfinomabb, na persze a hamburger sem gyenge!
szep magas mert rendesen megtoltik!
nagyon jofej a szemelyzet!

1  Köszönet neki: holkaszilard
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 1.

Életem eggyik legfinomabb vacsoráját ettem itt,ezúton is üdvözletem a szakácsnak. Kulturált személyzet ,igazi kuriozum pest szívébe,csak ajánlani tudom mindenkinek. Brékesség

1  Köszönet neki: Terebesi L
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 25. mobiltelefonon

Régóta kerestem egy törzshelyet Pesten, a Trapézban megtaláltam. Jófej személyzet, remek ételek és árak.

1  Köszönet neki: Gábor N

A következőt megtekintő utazók: Trapez Pub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Trapez Pub? Ossza meg benyomásait!