“Baráti sörözés / Kiváló választás”
Trapez Pub értékelése

Trapez Pub
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Hasznos információ: Megvásárolható élelmiszer
Értékelés időpontja: 2017. január 28. mobiltelefonon

Baráti körrel voltam a Trapézban többször is. Több profilja van, mondhatni egy bisztró. Az italokat illetően a minőség az árral harmonizál, teljesen rendben van. Van egy jellegzetes szag néha a pultnál, de az mellőzhető. Az ételek az árakhoz képest meglepően nagy mennyiségűek, jó minőségűek. Baráti köröknek, pároknak ajánlom, mivel számos beülős rész, fotelek, kanapék, székek állnak rendelkezésre. Hangulatus a tetőtér is.

1  Köszönet neki: Zoltán V

Értékelés időpontja: 2016. október 18. mobiltelefonon

legkedvencebb helyem Bp-n a legkedvencebb staffal ahol a legjobb embereket ismertem meg zsenialis italok fogyasztasa mellett

1  Köszönet neki: Dorci K
Értékelés időpontja: 2016. október 12. mobiltelefonon

Barátaim törzshelye, ami már egy ideje az én törzshelyemmé is vált. Igényes környezet, csoda vendéglátósok!!

1  Köszönet neki: Matild M
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 3.

a steakkrumpli itt a legfinomabb, na persze a hamburger sem gyenge!
szep magas mert rendesen megtoltik!
nagyon jofej a szemelyzet!

1  Köszönet neki: holkaszilard
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 1.

Életem eggyik legfinomabb vacsoráját ettem itt,ezúton is üdvözletem a szakácsnak. Kulturált személyzet ,igazi kuriozum pest szívébe,csak ajánlani tudom mindenkinek. Brékesség

1  Köszönet neki: Terebesi L

A következőt megtekintő utazók: Trapez Pub ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Trapez Pub? Ossza meg benyomásait!