“Budapest”

Magyar Ízek Magyar Háza
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

A hangulatos étterem. Viszont nem európai színvonalú kiszolgalas frekventált helyre nem való. Etteremben a mellénk ülő külföldi vendéget át ültettek másik helyre, miközben fel állt a vörösbort rá borította az etelunkre és a ruhámra. Sem a tisztítást sem a másik ételt illetve kártérítést nem ajánlották fel. Igaz ugyan hogy át ültettek másik helyre de ennyi történt csupán. Egy ilyen helyen nem ezt vártam volna el sajnos megint tanultam ebből belvárosba főleg ide többet nem megyunk

A látogatás dátuma: 2018. november
Köszönet neki: vid_kj2017

Értékelés időpontja: 2018. május 30. mobiltelefonon

Ehetetlenül forró leves, amely nekem átlagfogyasztónak ízeiben sem állt össze... különböző hagymák sajtos kenyérrel... lehet mással jobban jártam volna és most nem ezt írnám...

A látogatás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: imrecs
Értékelés időpontja: 2016. november 20.

Szeretek új éttermeket kipróbálni, bár sok esetben nagy a melléfogás, de ekkora talán még nem is volt idáig ! A bejárat, nagyon tetszetős, kicsit egyedi kialakítású ! Az étlap nézegetése közben a bejáratnál, odalépett hozzám egy kínáló ember, aki sok szépet és jót elmondott az étteremről és körülnézve, nekem is az volt az érzésem, hogy jó helyen járunk, ha ízletes falatokat és jó hangulatot szeretnénk ! Nagyot tévedtem ! :(
Az étterembe lépve, kicsit már fura volt, hogy teljesen üres délután 4 körül, a berendezés tiszta volt, viszont a stílus, teljesen kevert, minden volt ott, csak épp semmi koncepció !
A rendelés felvételekor a pincér nem értette, mit akarunk rendelni, csoda, hogy nem jött rá, hogy az ordító igénytelen zene miatt van !
Az étel rendelése után, sokat vártunk, miközben kortyolgattuk a házi limonádét, ami egy gyenge közepes volt és utólag láttuk meg, hogy citromléből van, nem eredeti friss citromból !
Sokat kellett várni, de mivel bíztunk a frissen elkészítésben, nyugtatgattuk magunkat, hogy nem baj, legalább finom nagy adagok lesznek !
Nagy nehezen megérkezett a kaja !
Különösebben , nem volt egy remekmű a tálalás, de azt hittük ez a háziasság miatt van ! Tévedtünk !
Én rozé kacsamellet kértem rizzsel és gombás, vörösboros mártással ! Ezzel én jól jártam, mert ugyan különösebben , nem volt jó ízű, de azért 10 ből egy 5 pontot ért !
A feleségem kapott egy cipóban tálalt hagymalevest ! Ízetlen, gusztustalanul darabos, tejszínt nélkülöző, kissé kihűlt elázott volt ! 10 ből 1 es ! A kislányom kapott egy grillezett camembert sajtot, áfonya mártás nélkül és szikla keményen, sületlenül és hidegen ! Szegény, nagyon éhes volt, elküzdött vele, de közben folyamatosan mondta, hogy gyalázatosan rossz ! Kértünk külön hozzá lekvárt, ezt nem számolták fel ! A házi hamburger , amit a fiam kért, az nagy volt, de elmondása szerint épp ehető kategória ! 2490 ft ért azt hiszem jobb is lehetett volna, a felét meghagyta, de nem volt olyan kívánatos, hogy megegyem ! 11800 ft volt a számla, 3 ezret sem ért az egész kaja ! Gyalázat és szégyen, hogy ilyen sok turistát ezzel a moslékkal etetnek ! Messziről kerülje el mindenki !!

A látogatás dátuma: 2016. november
3  Köszönet neki: Trail680399
Értékelés időpontja: 2015. október 15. mobiltelefonon

A DivingCity - Étterem hét keretében voltunk vacsorázni. Az étterem nagyon hangulatos, baráti. 6 különböző ételt kóstoltunk meg és mind kivétel nélkül nagyon ízletes és szervírozásuk is nagyon gusztusos volt. A kiszolgálás átlagos volt nem volt vele gond. A különböző fogásokat az elöző elfogyasztása után szinte azonnal hozták.

A látogatás dátuma: 2015. október
Köszönet neki: bacsitamas
Értékelés időpontja: 2015. január 27.

Üzleti ebédre hívtam meg partnerem, a hely és az étterem már magában sikert aratott. Az étel finom volt. A hús meglepően puhára volt elkészítve. Az étterem belül nyugalom, miközben kint a forgatag változatossága vonzó. Jó volt hogy körülütünk többnyire külföldi nyelven beszéltek, így a megbeszélés privát maradhatott. A felszolgálás mmmmm... de végül is nem azért mentem oda.

A látogatás dátuma: 2014. május
    • Hangulat
Köszönet neki: attila596

A következőt megtekintő utazók: Magyar Ízek Magyar Háza ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Magyar Ízek Magyar Háza? Ossza meg benyomásait!