“Hullámvasút”
Petrus Restaurant értékelése

Petrus Restaurant
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Nagyon vártam a lehetőséget, hogy meglátogassam a helyet. A napokban erre felé volt dolgom, ezért foglalás nélkül érkeztünk egy laza ebédre. A környék és az étterem egy kicsit ellentmondásos, de amint belép az ember rögtön otthon érzi magát. Menő, trendi belső kialakítás, kedves személyzet. Sok pozitív véleményt olvastam, így alig vártam a fogásokat. Az előételben a fagyasztott krumpli egy kicsit elgondolkodtatott... Azonban a főétel tökéletes volt. Aztán következett egy hosszabb várakozás a desszertre. Sajnos egy hétköznapi munkaebéd alkalmával nincs időm majdnem két órát szentelni egy étteremre. Fagyasztott hasábburgonya, remek főétel, szuper lassú desszert = hullámvasút. A hely egy kicsit túlárazott, számtalan hasonló színvonalút ismerek Budapesten, kedvezőbb árfekvésben.

2  Köszönet neki: janosm389

Értékelés időpontja: 2018. február 23.

Szerintem Budapest legjobb ár-érték arányú konyhája.Különleges összeállítások,egyedi ízek és hangulatos belső tér teszi különlegessé ezt a Michelin által is ajánlott kiválló kis francia stílusú éttermet.A nyitás óta járok ide ,sok különböző fogást kóstoltam és kivétel nélkül minding elégedetten üres tányért magam után hagyva álltam fel az asztaltól.Szerintem ez a legnagyobb dicséret amivel a vendég a chef munkáját elismerheti !!
Mindenkinek bátran ajánlom !

Köszönet neki: PatricSA
Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

Tökéletes élmény, egy elsőre meglepő környéken. A belső tér, a kiszolgálás, az étel - mind kifogástalan! Önmagában elég ahhoz, hogy erre a környékre jöjjön az ember.

Köszönet neki: cs_fotos
Értékelés időpontja: 2018. január 2. mobiltelefonon

Az étterem berendezése különleges hangulatot teremtett az étkezés alatt. Stílusos és egyben egyedi. A fogások és a kiszolgálás figyelemre méltó.

Köszönet neki: TaksonyF
Értékelés időpontja: 2017. december 28. mobiltelefonon

Fantasztikusan finom vacsorát ettünk itt, a calvados-os kacsa konfit és a creme brulée egyszerűen tökéletes volt. A hangulat nagyon kellemes, otthonos, semmi flancolás, viszont az ételek a legmagasabb minőségűek. A kiszolgálás is nagyon kedves volt. Biztosan visszatérünk még, csak ajánlani tudom az éttermet.

Köszönet neki: Maps714368

A következőt megtekintő utazók: Petrus Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Petrus Restaurant? Ossza meg benyomásait!