“nem nagy szám”

Star Kebab Török Étterem Nyugati
Konyha: Török
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Tipikus példája az önkiszolgáló török étkezdéknek. egyszerű, gyenge minőségű ételek, közepes árak. Egyetlen pozitivum az azonnali kiszolgálás.

Köszönet neki: Cruiser751297

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Ehes voltam, mar untam a burgert es a pizzaszeleteket, igy ide mentem. Gyenge etelek, faarcu eladok. Soha tobbet.

A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: Deutsche Telekom
Köszönet neki: Gergo-Kov
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 29.

Ízletes ételek, kedves és gyors kiszolgálás, kiváló ár-érték arány. Az ételek ízét tekintve, mintha Törökországban lennénk, ugyanolyan finomak. Engem egy kicsit zavar, hogy alapból csak langyosra melegítik az ételt, de kérésre eddig mindig újramelegítették vagy ha előre szóltunk, jó forróra mikrózták.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: kertesz3
Értékelés időpontja: 2017. június 4.

Kellemesen üdítő volt végre nem hamburgert enni. A kiszolgálás nagyon kedves volt és segítőkész. A kebab választható marha vagy csirke. A kebab tál nagy és sokszínű volt. Mondhatjuk, hogy emberes adag.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: 75BSG
Értékelés időpontja: 2016. november 25. mobiltelefonon

Hajnal kettőkor isteni finom lencselevest és salátát kaptam ott, illetve hoztak onnan házhoz. Ritkán dicsérek, de ez a lencseleves nagyon ízlett. Kíváncsi lettem a többi ételükre!

A látogatás dátuma: 2016. november
Köszönet neki: FoodieAndTravelfan

A következőt megtekintő utazók: Star Kebab Török Étterem Nyugati ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Star Kebab Török Étterem Nyugati? Ossza meg benyomásait!