“Megéri betérni!”
Pizza Paradicsom értékelése

Pizza Paradicsom
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Környék: Óbuda-Békásmegyer
Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Több alkalommal jártam már egyénileg, vagy baráti társasággal ezen a helyen, mindig elégedetten távoztunk. Gazdag étel választék, finom ízek, bőséges adagok jellemzők az étteremre.

Köszönet neki: zavarosj

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

11 éve törzsvendégek vagyunk a családommal a Pizza Paradicsom étteremben. Mindíg kedvesek a felszolgálók, és az ételekben még sohasem csalódtunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet.

Köszönet neki: Road723192
Értékelés időpontja: 2018. január 31. mobiltelefonon

Kollégáimmal a mai nap folyamán ebédet rendeltünk telefonon keresztül. Utoljára úgy október-november környékén rendeltünk innen. Az étel időben érkezett, nagyjából 45perc volt a várakozási idő. Még ősszel külön kértem, hogy telefonáljanak érkezéskor, de nem volt probléma, egy kedves futár jött, aki rögtön megtalált. Most teljesen más volt a helyzet. Nem kértem egy szóval sem, hogy telefonáljanak érkezéskor. Majd amikor csörgött a telefonom azt hittem az egyik ügyfelem hív, de nem tudtam felvenni. A következő csörgésnél már nem tette le a telefont, és kiderült, hogy a futár volt, aki modortalanul belemondta a telefonba, hogy ő már 5perce mászkál az épületben, mert nem mentem le. Honnan kellett volna tudnom, hogy az ebéd érkezett meg, ha meg se várja, hogy felvegyem a telefont? Miután megtaláltuk egymást és elmondtuk neki a helyzetet, csak bunkón mutatta a blokkot, hogy pedig rá van írva, hogy “csöri”, és akkor ő csak megcsörget. Az egész ott bukott el, hogy a telefonban ezt már nem tisztázták, amikor leadtam a rendelést. A futárnak pedig javítania kéne a hangnemén, mert rettentő bunkó volt. Többet nem rendelünk innen.

Köszönet neki: Tímea N
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Január 2.án tértünk be párommal. Az étel bőséges volt, az ár érték arány jó. Mindennel meg voltunk elégedve!

Pizzát lehet házhoz szállítással is kérni és a 3.kerületben olyan 60 perc alatt mindenhova kiérnek!

Köszönet neki: heizler_hun
Értékelés időpontja: 2018. január 2.

Újév napján,este tértünk be vacsorázni a párommal erre a helyre.Bár sok asztal le volt foglalva,kaptunk asztalt a buborékban,ami egy fűtött hangulatos kis része volt a pizzázónak.Szinte rögtön mellettünk termett a felszolgáló,aki felvette italrendelésünket és hagyott időt arra,hogy kiválasszuk ételeinket.A párom választása Kijevi csirkemell volt,hasábburgonyával,ami egy embernek kellőképpen elég volt.Az én választásom a Caesar saláta volt,pirítóssal és reszelt füstölt sajttal.Nagyon ízletes volt,a saláta friss és ropogós,a csirkemell kellően fűszeres,de nem fojtó.
Ami a hely mellett szól még,hogy Szép kártyával is lehet fizetni.

Köszönet neki: hajnalkam2015

A következőt megtekintő utazók: Pizza Paradicsom ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pizza Paradicsom? Ossza meg benyomásait!