“Fizessetek kártyával”
Goodbar Goodburger értékelése

Goodbar Goodburger
Konyha: Amerikai
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Leírás: Mi a GoodBar? Egy hely, ahol jó lenni. Bisztró, bár, kávéház, étterem, lokál. Sok arca van, mint egy izgalmas nőnek. A reggel puha és nyugodt, prémium kávé és kiadós reggeli vár. Napközben gourmet burgerek nyolcfajta húsból, házi ketchuppal, kétszer sült burgonyával és friss salátával. Az este pedig? Törnek a fények, a prosecco jéghideg, a zene mindig pontos. Nyitva: vasárnap-szerda: 10-24 csütörtök-szombat: 10-03
Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

Ételek ok, de itt is konyhai blokkal fizettetnek. Emiatt egy csillag, akár a felszolgáló a tulajt, akár a tulaj az adofizetőket károsítja meg. Fizessetek csakazért is kártyával.

Köszönet neki: HorvathJanos

Értékelés időpontja: 2017. december 14. mobiltelefonon

Finom ételek nagy választékkal, kellemes környezet, hibátlan kiszolgálás, mindenki kedves és közvetlen. Bent van a városban frekventált helyen, ha autóval érkeztek is könnyen lehet parkolni.

Köszönet neki: Rebek I
Értékelés időpontja: 2017. november 12.

Vasárnapi ebédre érkeztünk időben, hogy elkerüljük a nagyobb vendégsereget. Beléptünk az étterembe és nagy mosollyal fogadott minket a szerviz két tagja. Piros pont. Egyszerű és letisztult a berendezés, jól néz ki. Itallap és az étlap is rendben van. Többféle húsból lehet kérni a hambit, ez is tetszett. Kértünk előételt, főételt, desszertet, mennyiség és ízvilág is szuper volt.

Köszönet neki: KoktoK
Értékelés időpontja: 2017. november 10. mobiltelefonon

Jól nézett ki a hamburger kínálat, ezért határoztuk el, hogy kipróbáljuk.

Az étterem jó helyen van, szép belső elrendezés és stílus.

Két juicy burgert kóstoltunk, az egyik a The "Real" Juicy a másik pedig a Juicy Lucy.
A Juicy Lucy tényleg finom volt, talán mindent eltaláltak benn.
A Real Juicyból sajnos hiányoltam valamit. Talán egy kis savanyú, ecetes ízt és némi csípőset, így nem volt az árához igazán méltó.
A burgerek és a tálalás azonban nagyon esztétikus volt, kis sali és pár csepp szósz a burger mellé.

Kértünk sült hagymakarikákat is, hát bár ne tettük volna. Nehéz, olajos volt, a ketchup amit mellé adtak pedig kritikán aluli!

Legalább a búzasörük finom volt.

Viszont, ha tudjuk, hogy 10% szervízdíjat "kötelező jelleggel" felszámolnak, be se tesszük a lábunkat, de ezzel a kiírással sajnos első ránézésre sehol nem találkoztunk. Ha szeretnének megfelelő szervízdíjat kapni talán törekedjenek a színvonalas ételekre és kiszolgálásra, ne kötelezzék rá a vendéget! El tudja dönteni mindenki, hogy tud-e adni!

3  Köszönet neki: takacs_david
Értékelés időpontja: 2017. november 1.

Szóval éppen fogyókúrázom, ezért nem biztos, hogy én vagyok a legmegfelelőbb az értékelésre. Egy wrapet ettem (nem mintha annak a tésztája éppen súlycsökkentő hatású lenne), finom volt, jót tett neki a ráolvasztott sajt. A környékbeli éttermek (egy olasz a szomszédban, Vén Diák, Sonka arcok) közül messze ez a legstabilabb. Közepes elvárással nincs csalódás.

Köszönet neki: 84_d_mb

A következőt megtekintő utazók: Goodbar Goodburger ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Goodbar Goodburger? Ossza meg benyomásait!