“Óriási választék”

DiVino Gozsdu
Konyha: Borbár
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Jó stílusú és hangulatú a hely, óriási borválasztékkal, melyben a kedves és közvetlen felszolgáló remek hozzáértésével szolgált ki minket. Nagyon jó borokat ajánlott, többször visszafogunk jönni. Köszönjük az estét Arasnak! :)

Köszönet neki: bixteena
FruzsinaSzego, a DiVino Gozsdu alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 7.

Kedves bixteena,

Nagyon szépen köszönjük a pozotív értékelést, nagyon örülünk, hogy jól éreztétek magatokat! Arasnak pedig külön átadjuk a kedves szavakat! :)

Üdv,

DiVino Gozsdu csapat

Értékelés időpontja: 2018. február 9. mobiltelefonon

Nagyon finom ételek, udvarias kiszolgálás és hozzáértő személyzet! A csontos sertéssültet ajánlani tudom. Desszertnek túrós rétest és brownie-t ettünk, ami szintén isteni volt. R. Bianka kiszolgálása, gyorsasága és kedvessége tökéletes volt! Nagyon jól éreztük magunkat! :)

Köszönet neki: weblines
FruzsinaSzego, a DiVino Gozsdu alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 12.

Kedves weblines,

Nagyon szépen köszönjük a remek értékelést, nagyon örülünk, hogy jól éreztétek magatokat!
Biankának átadjuk a kedves szavakat!

Reméljük, hamarosan ismét találkozunk! :)

Értékelés időpontja: 2018. február 9. mobiltelefonon

Remek kiszolgálás és nagyon finom ételek, csak ajánlani tudom.
Minket R. Bianka szolgált ki, aki hozzáértésével lenyűgözött minket, hiszen isteni borokat, ételt és desszertet ajánlott nekünk. Ide biztosan visszajövünk még!!!

Köszönet neki: BackPacker754830

Kedves Ágica,

Reméljük, hamarosan ismét találkozunk! :)

Értékelés időpontja: 2018. január 20. mobiltelefonon

Kedves felszolgálókkal kerültünk szembe, Aras szolgált ki minket, aki a lehető legjobb bort ajánlotta nekünk! Megalapozta az estét!

2  Köszönet neki: tifanin2018
FruzsinaSzego, a DiVino Gozsdu alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 22.

Nagyon szépen köszönjük az értékelést és a visszajelzést!

Reméljük, találkozunk még!

Értékelés időpontja: 2018. január 18. mobiltelefonon

Igényes hely, a kiszolgálás is kiemelkedő volt, Aras személyében! Nem kellett sokat várnunk a rendelesunkre, és nagyon közvetlen, kedves volt a felszolgáló.

2  Köszönet neki: MelindaS1461

Kedves Melinda,

Nagyon szépen köszönjük a remek értékelést, és a visszajelzést!

Reméljük, találkozunk még! :)

A következőt megtekintő utazók: DiVino Gozsdu ugyancsak megtekintették

Járt már itt: DiVino Gozsdu? Ossza meg benyomásait!