“Ez a Csendes nem az a Csendes”
Csendes Létterem értékelése

Csendes Létterem
Konyha: Magyar, Kelet-európai, Bár, Kávéház
Milyen alkalomra? Bárok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Leírás: 2008-ban nyitotta meg „újra” kapuját a Múzeum körút 13. szám alatt található, a régen erdélyi étteremként működő Csendes. Az új köntösbe bújtatott enteriőr, az állandóan cserélődő zenei és egyéb programok, a hatalmas italválaszték, a fiatalos lendület alapozza meg a hely szellemét. A Kálvin tértől és az Astoriatól egy sarokra található, délelőtt kávézóként, esténként nyüzsgő bárként működő „tér” különböző életkorú és stílusú, foglalkozású emberek találkozóhelye, ahol még a törzsvendég is mindennap talál valami olyat, amit addig nem vett észre. Az intenzív színes belső tér, a finomra kevert hideg - meleg prémium italok, a változatos zenei programok ideálisak fiataloknak, idősebbeknek, lányoknak, fiúknak, ismerkedni vágyóknak, egyedül, ketten, hárman, kisebb - nagyobb társaságoknak, baráti összejövetelekhez, rokonnal, anyuval, apuval, tesókkal, kollégával, főnökkel, feleséggel, férjjel, szeretővel, tulajdonképpen mindenkinek..
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Meglepetés jópofa retro hely lett, kellemes hangulat, jó étel- és itallap, kedves kiszolgálás. Emlékeimben cujka, most grogger. Mellékhelység kritikán aluli.

1  Köszönet neki: riquiqui2017

Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Évekig a kedvenc helyünk volt, ehhez fogható nem sok van a városban. Sajnos távolabb költöztünk, így már nem vagyunk napi vendégek, de nagyon jó emlékek kötnek ide.

Köszönet neki: lia6b76
Értékelés időpontja: 2016. január 30. mobiltelefonon

"Csendes letterem", mar a neve is jol cseng. Igazi romkavezo, lehet enni, inni, reggelizni, vacsorazni, teazni, vagy eppen sorozni. Egyedi hangulata van, estefele nem eppen csendes, ellenben jo zene szol. Nem ritka a telthaz, foleg hetvegen, erdemes tehat foglalni.

A látogatás dátuma: 2016. január
Köszönet neki: camillemarieg2015
Értékelés időpontja: 2015. december 13.

Nem vagyok egy elvont természet, de mégis lenyűgözött ez a "káosz", még két egyforma szék sincs. Itt aztán tényleg lazíthatsz, nem kell feszengeni. Eddig forralt bort, ovis kakaót és forró csokit ittam itt, mindegyikkel meg voltam elégedve. Külön jó pont a pöttyös bögrékért! Egy jó baráti beszélgetéshez mindig ezt választom.

A látogatás dátuma: 2015. szeptember
Köszönet neki: Kozma A
Értékelés időpontja: 2015. szeptember 26.

Visszatérő vendégként augusztusban megmutattam a helyet a scájci ismerőseimnek is, akiknek nagyon tetszett a hely. Kedves, gyors kiszolgálás, hangulatos, sajátos jelleg, finom ételek és italok. Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2015. augusztus
Köszönet neki: oneandonesmile

A következőt megtekintő utazók: Csendes Létterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Csendes Létterem? Ossza meg benyomásait!