“Márciusi Étteremhét - ízletes fogások”
Nika Restaurant értékelése

Nika Restaurant
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Márciusi Étteremhéten jártunk a Nika étteremben. A belső tér igényesen kialakított. A személyzet nagyon előzékeny és kedves. A 3 fogásos ebéd mellé kaptunk egy 4. plusz előétel apróságot ami külön pozitívum volt. A fogások időben érkeztek, az ételek pedig finomak és változatosak voltak. Még egy kedvezmény kuponnal is kedveskedtek a visszatérésünkben bízva.
Ajánlom!

Köszönet neki: bbence0919

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 14.

A hely modern, de ezzel együtt barátságos és kellemes.Többször ettem egyedül vagy barátokkal menü ebédet. Mindig ízletes, finom volt, a tálalásban nem a szokványos menüdizájnt kaptuk, hanem abban is érvényesült az új, modern gasztronómia. A pincérek általában kedvesek, sajnos egy idősebb pincér sosem mosolyog.

1  Köszönet neki: gabki
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 18. mobiltelefonon

Kuponnal voltunk az étteremben, ennek ellenére több pincér is a kívánságainkat leste és nagyon kedvesek voltak. A gyümölcsök frissek és finomak voltak. A koktélt nem ajánlom, mivel a jégtől alig fért bele alkohol, így pedig nem érte meg az árát.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Niki B
Értékelés időpontja: 2017. április 20.

Az étterem gyönyörű, elegáns. Reggelit fogyasztottunk barátaimmal, amivel mindenki maximálisan meg volt elégedve. A kiszolgálás pontos, udvarias és gyors volt. Az étel igényesen tálalt és nagyon ízletes volt. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: kuruczeva11
Értékelés időpontja: 2017. április 11.

Mindig megjegyzem az értékeléseimben, ha az étteremhét vagy egyéb menüs-alkalmas ebédre vagy vacsorára térünk be egy étterembe! Miért? Mert más mint az a'la carte... étlapból válogatós!
Voltunk már itt tavaly egy nőnapi vacsora esten, ahol hű meg ha érzéssel távoztunk! Nagyon ízlett minden... ezen felbuzdulva idén a valentin napot töltöttük itt Kedvesemmel!

Az étterem még mindig csodás és hangulatos, a szemlyzet pedig szokásához hívn precíz, pontos és jófej! Lelkesek és odafigyelnek... panaszra semmi ok!

Ámde az újra várt különleges ízek elmaradtak a vacsora folyamán! Olyan érzésünk volt, mint amikor kedves édesanyánk otthon a vasárnapi ebédet délelőtt elkészíti, ebédre még isteni finom friss... de vacsorára már olyan... megvan? tudják mire gondolok? Igen... jó az íze, de már állagra nem olyan! És pont ezt éreztük... valentinnapi menü, jóelőre jó sok adag elkészítve, aztán had szóljon tálaljuk ha jönnek némi előmelegítés után! A husok szárazak voltak, túlsütve... a burgonyapüré átmelegítve már nem annyira habos és nem úgy csúszik!
Némi különlegesség a cékla és málna hab leves volt... ami szerintem már kicsit túl van misztifikálva különlegességileg mert inkább hasonlított egy desszerthez mint leveshez, mindazon túl akkora adag volt és 1-2 kanál után úgy eltelítődtünk, hogy rögtön tudtuk ebből már desszert nem igen lesz, hiába néztük ki valami finomságot! Az ötlet a levesre jó volt, de azt hiszem erre mondják azt h too mácccs... a kevesebb néha több!

Sajnos, csalódás volt - de mint mondottam, talán az a'la carte még hozza a színvonalát és a különlegességét!

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: gaszko

A következőt megtekintő utazók: Nika Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Nika Restaurant? Ossza meg benyomásait!