“Hangulatos és békés hely”
Szep Ilona értékelése - ZÁRVA

Szep Ilona
Konyha: Közép-európai
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Mindig finom ételek készülnek a konyhán, az ételeket szerintem mindig időben készülnek azaz nem kell sokat várni de nem is hozzák hamar az ételek. A pincérek készségesek. Amikor ebben az étteremben vagyok akkor egy kis időutazás részesülők!

Köszönet neki: Dek22

Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

Ha csak a konyhát értékelnénk inkább négy pont lenne a hely, de ha hozzá vesszük a kitűnő kiszolgálást, a remek belteret a korrekt árakat akkor az osszelmeny ötös. Visszavágyunk.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2017. november 23. mobiltelefonon

Barátainkkal jártunk az étteremben egy Márton napi vacsorán.
Sajnos a sok Márton napi ételből szinte semmi nem volt már, ami azért vicces egy ilyen hétvégén.
Az már kevésbé volt vicces, hogy egészen addig senki nem szólt, hogy az ételek 90%-a elfogyott a gondosan kiosztott külön étlapról, amíg mindenki nem választott róla.
Kicsit javított a dolgon, hogy a második körben kiválasztott ételek a hagyományos étlapról finomak voltak.
De végül libát nem ettünk. Bár kifejezetten ezért mentünk.
A kiszolgálás rendben volt.
Egy dolog volt még, ami szerintem 2017-ben már nem lenne szabad, hogy előforduljon.
Mégpedig a limonádé, ami a legolcsóbb bolti citromlével készül.
Ez egy ilyen étteremben szerintem elfogadhatatlan.
Olvastam, hogy nem olyan régen felújítás volt az étteremben.
Egy felújításnál hasznos lenne belsőépítészt hívni, mert ez nem sikerült. Egyedül az látszik, hogy nagyon elegáns akart lenni a végeredmény, szerintem nem sikerült.
Emellett nagyon szűkös volt a berendezés. Minden környező asztal minden szavát hallottam és ertettem.
Olyan volt, mintha egy menzán ülnék.

Összességében az ételek finomak voltak, a Márton napi menü hiánya a nap közepén érthetetlen, az olcsó vacak limonádé elfogadhatatlan.

Finomat máshol is tudunk enni, mi nem jövünk többet.

1  Köszönet neki: TiborG115
Értékelés időpontja: 2016. október 1. mobiltelefonon

Egy kellemes estét töltöttünk el a családdal. Tiszta volt a mosdó és az asztalokon a terítő, az ètelek frissek voltak, a kiszolgàlàs gyors. Kicsit drágának éreztem, de megérte.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: verone90
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 2.

Kora este ültünk le, a budai hegyek lábánál, a közeli városi forgalomtól mégis védett kertben --- és kiváló tálakat kaptunk, hagyományos méretű és kisebb adagokat is; mégpedig hamar, bár a zárt szakasszal is rendelkező régi vendéglő kertjének szinte minden asztalánál voltak vendégek.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: papp49peter